TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Braverik Kenny (Michael Rainey Jr.) heeft ook altijd pech. Na een robbertje vechten met een stel pestkoppen op school, is er maar een iemand die straf krijgt: Kenny.
En wat voor straf. Kenny moet een dagje meerijden in de patrouillewagen van twee agenten.
Eigenlijk zitten ouwe baas Mike (Nicolas Cage) en zijn jonge partner Steve (Dwayne Cameron) daar helemaal niet op de wachten, maar ja.
Bovendien: wat moet zo'n jongen in hun politiewagen? In de wijk waar Steve en Mike patrouilleren gebeurt eigenlijk nooit wat.
Behalve nu dan. In 211 overvalt een aantal zwaarbewapende ex-militairen een bank in in hun wijkje.
Mike en Steve moeten niet alleen de overvallers zien te stoppen, ze moeten ook Kenny veilig zien te houden.
Nicolas Cage is niet zo te spreken over 211. In interviews beschrijft hij de film als teleurstellend.
Misschien dat dat komt door hoe de opnamen in Bulgarije verliepen. Daar brak de acteur zijn enkel, waardoor hij een paar weken niet kon werken.
Cage is trouwens niet de enige van zijn familie in 211. Zijn zoon Weston Cage Coppola heeft ook een rolletje.
Vader en zoon Cage waren ook al samen te zien in Lord of War en Tokarev.
Grote zorgen om vermiste Voice-winnaar Ben Saunders na vondst lichaam bij Arnhem
14:19Belgische omroep VRT vraagt ook uitstel aan over deelname aan Eurovisie Songfestival
13:23Robert ten Brink meent dat Pietentijd het Sinterklaasjournaal niet in de weg zit
10:41Op zoek naar echte liefde: deze singles doen mee aan Love Is Blind: Nederland
10:00Irene van de Laar samen met haar zoon te zien in Race across the World: 'Meedoen heeft mijn leven verrijkt'