TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Braverik Kenny (Michael Rainey Jr.) heeft ook altijd pech. Na een robbertje vechten met een stel pestkoppen op school, is er maar een iemand die straf krijgt: Kenny.
En wat voor straf. Kenny moet een dagje meerijden in de patrouillewagen van twee agenten.
Eigenlijk zitten ouwe baas Mike (Nicolas Cage) en zijn jonge partner Steve (Dwayne Cameron) daar helemaal niet op de wachten, maar ja.
Bovendien: wat moet zo'n jongen in hun politiewagen? In de wijk waar Steve en Mike patrouilleren gebeurt eigenlijk nooit wat.
Behalve nu dan. In 211 overvalt een aantal zwaarbewapende ex-militairen een bank in in hun wijkje.
Mike en Steve moeten niet alleen de overvallers zien te stoppen, ze moeten ook Kenny veilig zien te houden.
Nicolas Cage is niet zo te spreken over 211. In interviews beschrijft hij de film als teleurstellend.
Misschien dat dat komt door hoe de opnamen in Bulgarije verliepen. Daar brak de acteur zijn enkel, waardoor hij een paar weken niet kon werken.
Cage is trouwens niet de enige van zijn familie in 211. Zijn zoon Weston Cage Coppola heeft ook een rolletje.
Vader en zoon Cage waren ook al samen te zien in Lord of War en Tokarev.
De TV van gisteren: Kijkers gaan los over nieuwe aflevering van Ik Vertrek: ‘Krankzinnig’
06:47Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Marksman
22:43Paul Haenen over 50 jaar Bert & Ernie: 'Gaat over vriendschap en warmte' (video)
21:53Video: zo ging Nisha Tara (B&B Vol Liefde) undercover op bezoek bij Lieske
16:01De streamingtip van de week: Onvervalste romantiek in The Love Hypothesis