TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Bad Moms hadden Amy, Kiki en Carla het helemaal gehad. Ze waren het zat om altijd maar de perfecte moeder uit te moeten hangen.
Niks alle balletjes in de lucht houden: werk, gezin, relatie, sociaal leven konden de pot op! Amy (Mila Kunis), Kiki (Kristen Bell) en Carla (Kathryn Hahn) gingen eens aan zichzelf denken. Dat was heerlijk, maar nu komen de feestdagen eraan. En dus voelen de bad moms de druk weer oplopen.
Met Kerst moet alles perfect geregeld zijn, maar daar hebben Kiki, Carla en Amy helemaal geen zin in. Toch zullen ze er in A Bad Mom's Christmas aan moeten geloven. En alsof Kerst alleen niet al genoeg stress oplevert: de dames krijgen ook nog eens hun moeders op bezoek. Als dat maar goed gaat!
Carla zit in A Bad Mom's Christmas niet bepaald op het bezoek van haar moeder te wachten. In het echt was dat wel anders. Kathryn Hahn schreef Susan Sarandon een persoonlijke brief om haar te vragen haar moeder te spelen. Dat werkte: Sarandon accepteerde de rol.
Cheryl Hines speelt in deze film dan wel de moeder van Kristen Bell, daar is ze eigenlijk te jong voor. Met haar 55 jaar is Hines maar vijftien jaar ouder dan de actrice die haar dochter speelt.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie