TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Je kunt veel van de makers van de James Bondfilms zeggen, maar niet dat ze niet met hun tijd meegaan.
Deze veertiende film rond geheim 007 stamt uit 1985, de tijd dat de computer aan een flinke opmars bezig was. Het kan daarom haast geen toeval zijn dat A View to a Kill om computerchips en andere geavanceerde technologie draait.
Schurk van dienst is deze keer Max Zorin (Christopher Walker). Hij is de eigenaar van techbedrijf Zorin Industries. Hij heeft een plan bedacht om een monopolie op de microchipmarkt te veroveren. Hoe hij dat wil doen? Simpel: met een goedgeplaatste aardbeving wil hij Silicon Valley – en daarmee zijn concurrenten – van de aardbodem vegen.
James Bond (Roger Moore) moet hem zien te stoppen. Al heeft hij ook een hele kluif aan Zorins handlanger May Day (Grace Jones). Gelukkig staat 007 er niet alleen voor. Stacy (Tanya Roberts) helpt hem een handje.
Voor Roger Moore was A View to a Kill de zevende keer dat hij James Bond speelde. Het zou ook de laatste keer zijn. Het is zijn minst favoriete 007-film: Moore vond de film te gewelddadig. Ook had hij het gevoel dat hij te oud was voor de rol.
De acteur werd tijdens de opnames van de film 57. Daarmee is hij de oudste Bond; Sean Connery was 52 toen hij Never Say Never Again maakte.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers
10:29André van Duin blijkt heel populair te zijn in het nieuwe digitale archief De Schatkamer
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
