TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Liam Neeson speelt Matt Scudder, oud-rechercheur van de NYPD en voormalig alcoholist. Hij werkt tegenwoordig als een niet-gecertificeerde privédetective. Kenny Kristo, een drugsdealer wiens vrouw is ontvoerd en vermoord, roept zijn hulp in.
Matt wil de klus aanvankelijk niet, maar raakt toch geïnteresseerd als hij hoort dat de ontvoerders Kristo’s vrouw hebben vermoord toen hij het losgeld al had betaald.
Kristo wil dat Matt de daders vindt en bij hem brengt.
Matt gaat in A Walk Among the Tombstones op onderzoek uit. Hij ontdekt al snel dat de ontvoering van Kristo’s vrouw minutieus is voorbereid.
Volgens de oude rot is er maar één conclusie mogelijk: de daders hebben eerder met dit bijltje gehakt. De kans dat ze opnieuw toeslaan is groot.
En inderdaad: er vindt nog een ontvoering plaats. Matt moet alles op alles zetten om de daders te pakken en de vrouw levend terug te krijgen.
Het was een slimme zet van regisseur Scott Frank om Liam Neeson voor deze film te vragen. Neeson is populair als actieheld en A Walk Among the Tombstones maakte dankzij hem al winst nog voordat de film goed en wel was uitgekomen.
Naast Liam Neeson zijn onder anderen Dan Stevens (Downton Abbey) en Boyd Holbrook (Narcos) in de film te zien. Neeson en Holbrook zouden een jaar later opnieuw samenwerken in de actiefilm Run All Night.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten