TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Detective Ace Ventura (Jim Carrey) is dol op dieren. Hij heeft zelfs zijn werk gemaakt van het vinden van verdwenen dieren.
Als bij een van zijn klussen een onschuldige wasbeer om het leven komt, is Ace dan ook ontroostbaar. Sterker nog: hij stopt met zijn werk.
Ace trekt zich terug in een Tibetaans klooster. Daar krijgt hij bezoek van een Britse diplomaat. Deze Fulton Greenwall heeft in Ace Ventura: When Nature Calls een nieuwe klus voor de voormalig dierendetective.
In het Afrikaanse land Nibia moet Ace op zoek naar de vleermuis Shikaka, het heilige dier van de stammen Wachati en Wachootoo.
Hoewel Ace Ventura: Pet Detective zijn grote doorbraak betekende, zag Jim Carrey het niet zitten om een vervolg te maken. Daar had hij zo zijn redenen voor. Carrey vond het idee dat Ace Ventura bang was voor vleermuizen onzin. Ook voelde hij zich niet prettig hij de manier waarop Ace Ventura: When Nature Calls inheemse volkeren portretteert.
Voor 15 miljoen dollar, de helft van het budget van de film, zette Carrey die bezwaren opzij.
Ace Ventura: When Nature Calls is op maandag 4 augustus 2025 om 22:10 uur te zien op RTL 7.
De TV van gisteren: RTL Boulevard Summernight bereikt dieptepunt
21:32Plottwist in De Bondgenoten: niet één, maar twee kandidaten keren terug
19:43Hans uit B&B Vol Liefde deelt groot nieuws over relatie
16:45Patrick Martens: 'Niet eigen keuze te stoppen met GTST'
15:58Video: Natasja Froger uit felle kritiek op Gordon