TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De doorgewinterde juwelendief Joe Moore (Gene Hackman) houdt van zijn vak. Toch vindt hij dat het wel eens tijd wordt om te stoppen.
Dat is ook wel te begrijpen. Joe heeft er al heel wat jaartjes in het wereldje opzitten. Hij heeft ondertussen ook genoeg verdiend om met zijn vrouw naar een tropisch eiland te verhuizen.
Zijn opdrachtgever ziet dat anders. Mickey Bergman (Danny DeVito) weigert hem te betalen voor zijn laatste klus.
Als Joe in Heist nog een allerlaatste kraak voor hem zet, krijgt hij die centen wel. Alleen gaat die laatste overval – zoals het een film als deze betaamt – goed mis.
Heeft Mickey Joe verraden? Of is Joe zelf degene die de boel belazert?
Gene Hackman voelde zich tijdens het maken van Heist vaak niet zo op zijn gemak. Hij was een stuk ouder dan de meeste tegenspelers.
Daarom hield hij zich tussen de opnames door afzijdig en voelde hij zich een buitenbeentje. Dat was niet alleen maar een nadeel.
De acteur besefte op een bepaald moment dat dit gevoel hem kon helpen om de eenzaamheid van zijn personage beter over te brengen.
Partnerbijdrage
Nicky van der Gijp heeft duidelijk nog wat te winnnen bij De Oranjezomer-kijkers
13:10Bekend MAFS-gezicht gaat het theater in
12:34Carrie strikt bijzondere gasten voor allerlaatste Carrie op Vrijdag
12:08Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op woensdag
10:30Dit zijn de 5 winnaars van de derde kwalificatieronde voor de Gouden Televizier-Ring 2026