TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Jack Reacher is er de man niet naar om te doen wat anderen hem vertellen. Dus wat doet hij als hij de hoofdpersoon is in een film die Never Go Back in de titel heeft? Juist, dan gaat hij terug.
In Jack Reacher: Never Go Back betekent dat dat Reacher (Tom Cruise) teruggaat naar een organisatie die hem heeft uitgekotst: het leger. Reacher brengt een bezoek aan een legerbasis om majoor Susan Turner (Cobie Smulders, bekend als Robin in How I met your mother) te ontmoeten.
Die ontmoeting loopt niet helemaal als gepland: Turner is niet aanwezig. Ze is opgepakt op verdenking van spionage. Bovendien wordt Reacher zelf verdacht van een misdaad waarvan hij niet kan herinneren dat hij die heeft gepleegd.
Reacher weet zeker dat ze er allebei zijn ingeluisd. Als hij Susan bevrijd heeft, gaan ze dan ook samen op pad om hun naam te zuiveren. Dat gaat op z’n Jack Reachers: met een hoop geknok en zonder genade.
In bijna al zijn films doet Tom Cruise zijn stunts zelf. In Jack Reacher: Never Go Back is dat niet anders.
Blijkbaar is dat besmettelijk: Cobie Smulders deed ook al haar stunts zelf. Daarvoor ging ze zo’n twee maanden in training. In die tijd leerde ze een aantal vechtsporten.
Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien
14:03Wanneer is de finale van Hunted VIPS te zien?
13:00'NPO werkt aan tv-versie van het populaire spel Weerwolven’
10:15Benja Bruijning en Aiko Beemsterboer in nieuwe serie van makers Knokke Off
10:00Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'