TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 2008 deed huurling John Rambo (Sylvester Stallone) zijn laatste klus. Sindsdien leidt hij een teruggetrokken bestaan in Texas.
En hij is van plan dat zo te houden. Rambo is eigenlijk gewoon met pensioen. Dat mag ook wel. De beste man is de zeventig inmiddels gepasseerd.
Toch kan hij in Rambo: Last Blood niet lang meer van zijn rust genieten. Een goede vriendin vraagt hem om hulp. Een Mexicaans drugskartel heeft haar dochter ontvoerd. Om haar te bevrijden pakt John Rambo nog één allerlaatste keer de wapens op.
Eind 2018 waren de eerste opnames voor Rambo: Last Blood gereed. Sylvester Stallone zei in een interview op 6 december van dat jaar dat dit zijn laatste Rambo zou worden. Volgens de acteur was het een goed moment om te stoppen. Het personage John Rambo zou in deze film 'eindelijk iets vinden wat voor hem op rust lijkt'.
Ongeveer een half jaar later kwam Stallone daar al een beetje op terug. Tijdens het filmfestival van Cannes zei hij dat hij Rambo zou blijven spelen als deze film een succes zou worden.
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'