TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 2008 deed huurling John Rambo (Sylvester Stallone) zijn laatste klus. Sindsdien leidt hij een teruggetrokken bestaan in Texas.
En hij is van plan dat zo te houden. Rambo is eigenlijk gewoon met pensioen. Dat mag ook wel. De beste man is de zeventig inmiddels gepasseerd.
Toch kan hij in Rambo: Last Blood niet lang meer van zijn rust genieten. Een goede vriendin vraagt hem om hulp. Een Mexicaans drugskartel heeft haar dochter ontvoerd. Om haar te bevrijden pakt John Rambo nog één allerlaatste keer de wapens op.
Eind 2018 waren de eerste opnames voor Rambo: Last Blood gereed. Sylvester Stallone zei in een interview op 6 december van dat jaar dat dit zijn laatste Rambo zou worden. Volgens de acteur was het een goed moment om te stoppen. Het personage John Rambo zou in deze film 'eindelijk iets vinden wat voor hem op rust lijkt'.
Ongeveer een half jaar later kwam Stallone daar al een beetje op terug. Tijdens het filmfestival van Cannes zei hij dat hij Rambo zou blijven spelen als deze film een succes zou worden.
Astrid Holleeder te gast in oudejaarsspecial van De Kist
12:05Videoland deelt trailer van het tweede seizoen van dramaserie Máxima
11:27Kopen Zonder Kijken vanaf deze datum terug op tv
10:05Winter Vol Liefde 2026: dit zijn de 8 deelnemers
10:00Peggy Vrijens en Johan Nijenhuis verklaren het succes van Woeste Grond: 'Het platteland heeft iets romantisch'