TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nog niet eens zo heel lang geleden zat Jack Collins (Milo Gibson) bij de Navy SEALs. Hij vocht in het Midden-Oosten in de strijd tegen fundamentalisten.
Tegenwoordig werkt Jack als huurling voor de CIA. Hij spoort mensen op die de dienst graag op wil pakken.
Zijn contact bij de CIA is Leigh (Sylvia Hoeks). Zij stuurt Jack in All the Devil's Men naar Londen.
Daar moet hij voorkomen dat de doorgedraaide voormalig CIA-agent McKnight (Elliot Cowan) een kernwapen kan kopen van Russische gangsters. Collega-premiejagers Brennan (William Fichtner) en Samuelson (Gbenga Akinnagbe) helpen hem een handje.
Daar hebben ze in All the Devil's Men nog een zware dobber aan. McKnight staat er namelijk niet alleen voor.
Sterker nog: hij geniet de bescherming van een heus privéleger.
Aan het hoofd van dat leger staat een oude bekende van Collins, Samuelson en Brennan: ex-collega Deighton (Joseph Millson).
Alles over Waar de F*ck Is Stuk seizoen 2: van de deelnemers tot de startdatum
20:21Verrassing voor kijkers: Annechien Steenhuizen maakt comeback bij NOS Journaal
20:12Finale De Slimste Mens krijgt bijzonder tintje door eerbetoon aan Paulien Cornelisse
19:16De Bondgenoten-kijkers hadden gelijk: Anouk keert inderdaad terug
15:04Hannah Hoekstra speelt de hoofdrol in boekverfilming De Camino