TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nog niet eens zo heel lang geleden zat Jack Collins (Milo Gibson) bij de Navy SEALs. Hij vocht in het Midden-Oosten in de strijd tegen fundamentalisten.
Tegenwoordig werkt Jack als huurling voor de CIA. Hij spoort mensen op die de dienst graag op wil pakken.
Zijn contact bij de CIA is Leigh (Sylvia Hoeks). Zij stuurt Jack in All the Devil's Men naar Londen.
Daar moet hij voorkomen dat de doorgedraaide voormalig CIA-agent McKnight (Elliot Cowan) een kernwapen kan kopen van Russische gangsters. Collega-premiejagers Brennan (William Fichtner) en Samuelson (Gbenga Akinnagbe) helpen hem een handje.
Daar hebben ze in All the Devil's Men nog een zware dobber aan. McKnight staat er namelijk niet alleen voor.
Sterker nog: hij geniet de bescherming van een heus privéleger.
Aan het hoofd van dat leger staat een oude bekende van Collins, Samuelson en Brennan: ex-collega Deighton (Joseph Millson).
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij