TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nog niet eens zo heel lang geleden zat Jack Collins (Milo Gibson) bij de Navy SEALs. Hij vocht in het Midden-Oosten in de strijd tegen fundamentalisten.
Tegenwoordig werkt Jack als huurling voor de CIA. Hij spoort mensen op die de dienst graag op wil pakken.
Zijn contact bij de CIA is Leigh (Sylvia Hoeks). Zij stuurt Jack in All the Devil's Men naar Londen.
Daar moet hij voorkomen dat de doorgedraaide voormalig CIA-agent McKnight (Elliot Cowan) een kernwapen kan kopen van Russische gangsters. Collega-premiejagers Brennan (William Fichtner) en Samuelson (Gbenga Akinnagbe) helpen hem een handje.
Daar hebben ze in All the Devil's Men nog een zware dobber aan. McKnight staat er namelijk niet alleen voor.
Sterker nog: hij geniet de bescherming van een heus privéleger.
Aan het hoofd van dat leger staat een oude bekende van Collins, Samuelson en Brennan: ex-collega Deighton (Joseph Millson).
De TV van gisteren: Wisselende reacties op geweldig goed bekeken oudejaarsconference
06:47Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen