TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Steven Spielberg zet in 1998 met Saving Private Ryan een nieuwe standaard: vanaf dat moment zijn films over de Tweede Wereldoorlog rauw en realistisch. Ze tonen de gruwelen en de zinloosheid van de oorlog.
Met Allied grijpt Robert Zemeckis (Forrest Gump) terug op oorlogsfilms uit vroeger jaren, zoals de klassieker Casablanca en Alfred Hitchcocks Notorious.
In Allied krijgt de Canadese spion Max (Brad Pitt) opdracht om in Casablanca een nazikopstuk om te brengen. Dat doet hij samen met de Franse verzetsstrijder Marianne (Marion Cotillard).
Om hun missie te laten slagen, doen ze zich voor als een getrouwd stel. Die rol past hen zo goed, dat ze verliefd worden op elkaar.
Na hun missie verhuizen Max en Marianne naar Londen om samen een leven op te bouwen.
Maar hoe sterk is een relatie die gebouwd is op een leugen? En wat doet Max als hij hoort dat Marianne misschien een dubbelspion is?
Brad Pitt maakte Allied in de tijd dat zijn huwelijk met Angelina Jolie niet al te lekker liep. Er gingen geruchten dat de acteur een affaire zou hebben.
Boze tongen beweerden dat Pitt het op de set met Marion Cotillard had aangelegd. Die roddels bleken later niet te kloppen.
Toch was het huwelijk van Brangelina niet meer te redden. Niet veel later vroeg Jolie een scheiding aan.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen