TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Steven Spielberg zet in 1998 met Saving Private Ryan een nieuwe standaard: vanaf dat moment zijn films over de Tweede Wereldoorlog rauw en realistisch. Ze tonen de gruwelen en de zinloosheid van de oorlog.
Met Allied grijpt Robert Zemeckis (Forrest Gump) terug op oorlogsfilms uit vroeger jaren, zoals de klassieker Casablanca en Alfred Hitchcocks Notorious.
In Allied krijgt de Canadese spion Max (Brad Pitt) opdracht om in Casablanca een nazikopstuk om te brengen. Dat doet hij samen met de Franse verzetsstrijder Marianne (Marion Cotillard).
Om hun missie te laten slagen, doen ze zich voor als een getrouwd stel. Die rol past hen zo goed, dat ze verliefd worden op elkaar.
Na hun missie verhuizen Max en Marianne naar Londen om samen een leven op te bouwen.
Maar hoe sterk is een relatie die gebouwd is op een leugen? En wat doet Max als hij hoort dat Marianne misschien een dubbelspion is?
Brad Pitt maakte Allied in de tijd dat zijn huwelijk met Angelina Jolie niet al te lekker liep. Er gingen geruchten dat de acteur een affaire zou hebben.
Boze tongen beweerden dat Pitt het op de set met Marion Cotillard had aangelegd. Die roddels bleken later niet te kloppen.
Toch was het huwelijk van Brangelina niet meer te redden. Niet veel later vroeg Jolie een scheiding aan.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'
09:46De Kwis met Ballen VIPS is vanaf deze datum weer wekelijks te zien
09:27Misdaadserie Een van Ons geïnspireerd op moord Marianne Vaatstra komt naar Netflix
09:04Ook deze BN'ers doen mee aan Roadtrippers VIPS
08:45De TV van gisteren: Ruim 2 miljoen kijkers zien Nederland zilver pakken op de ploegenachtervolging