TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Mitch Rapp (Dylan O’Brien) is een gezonde Amerikaanse jongen. Het leven zit hem mee, en op een mooie zomerse dag vraagt hij op het strand van Ibiza zijn Katrina (Charlotte Vega) ten huwelijk.
Dan slaat het noodlot toe. Een groep terroristen heeft net dát strand uitgekozen om een vreselijke moordpartij aan te richten.
Mitch' aanstaande bruid is een van de vele slachtoffers. Mitch zelf overleeft de aanslag.
Hij laat het er in American Assassin niet bij zitten. Mitch zal niet rusten voor hij de daders een koekje van eigen deeg heeft gegeven.
Zijn keiharde trainingen en gedisciplineerde werkwijze trekken de aandacht van de CIA. De dienst lijft Mitch zelfs in.
Samen met de spijkerharde veteraan Stan Hurley (Michael Keaton) zet Mitch de jacht op de daders voort.
Michael Keaton twijfelde heel erg of hij de rol van Stan Hurley wel wilde spelen. Het karakter van de CIA-agent botst nogal met zijn progressieve politieke denkbeelden.
Toen de acteur het boek waarop American Assassin is gebaseerd las, veranderde hij van gedachten. Zoals schrijver Vince Flynn het personage in American Assassin beschrijft, kon Keaton hem wel spelen.
Vanavond op TV: Kamp Waes, Flo, Indiana Jones and the Dial of Destiny
00:48Komende week in GTST: Pecuniaire penarie en de protserige pretpark promotie
16:28Annechien Steenhuizen nog steeds afwezig bij NOS Journaal, is er al nieuws?
15:46'Renze Klamer en RTL gaan uit elkaar'
14:26Eva Jinek strikt twee oud-PVV'ers voor haar talkshow: 'Het echte verhaal'