TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Zin in een keiharde actiefilm? Zoek dan niet verder.
Wie voorgangers Olympus Has Fallen (2013) en London Has Fallen (2016) gezien heeft, weet dat geheim agent Mike Banning (Butler) spektakel voor ons in petto heeft en waar nodig van dik hout planken zaagt. In Angel Has Fallen zit de held zelf in de penarie.
Hij wordt verdacht van poging tot moord op de Amerikaanse president. Dus werkt hij deze keer niet samen met zijn slimme, getrainde collega’s van de FBI, maar moet hij hen juist te snel af zijn.
Na ‘de val’ van het Witte Huis en de stad Londen, is nu Mike aan de beurt om van zijn voetstuk te vallen. Onterecht natuurlijk.
Maar wie zit er in werkelijkheid achter de aanval op de president? En kan Banning deze duivelse persoon nog wel stoppen?
In de drie Has Fallen-films heeft Morgan Freeman behoorlijke promotie gemaakt. In Olympus Has Fallen was zijn personage Allan Trumbull voorzitter van het Huis van Afgevaardigden.
Drie jaar later had hij het in London Has Fallen geschopt tot vicepresident, in Angel Has Fallen is Trumbull net tot president verkozen.
Het is voor Freeman niet de eerste keer dat hij de president van Amerika speelt. In 1998 deed hij dat in rampenfilm Deep Impact ook al.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?