TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Psychologiestudente Anna (Hannah Hoekstra) gaat na een verkeersongeval, waarbij haar broertje Stijn (Alex Hendrickx) verlamd is geraakt, helemaal op in haar eigen virtuele wereld.
Ze is verslaafd aan haar smartphone en social media. Na een wild feest, waarvan ze zich weinig kan herinneren, ontdekt Anna dat een onbekend persoon op haar telefoon een mysterieuze app heeft geïnstalleerd, die een antwoord geeft op al haar vragen.
Als ze cryptische teksten en codes ontvangt, die samenhangen met de plotselinge en raadselachtige dood van mensen uit haar omgeving, dringt langzaam tot haar door dat het meer is dan een handige app.
Normaal gesproken is het heel vervelend als iemand in de bioscoop tijdens de film zijn of haar mobiel gebruikt. Bij deze film was het juist de bedoeling om je mobiel erbij te pakken.
De bioscoopbeleving van App werd ondersteund door een second screen app. App was daarmee de eerste film ter wereld die bioscoopbezoekers via hun eigen mobiel een extra kijkervaring gaf.
In de app, die op geluid reageert, verschijnen tijdens de film extra plaatjes, verhalen en video's om de kijkervaring te vergroten.
De app is niet meer beschikbaar, maar dat is misschien maar goed ook. Zo'n tweede scherm is namelijk best afleidend.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026. Er wacht een beladen affiche tussen twee voetballanden met een rijke WK-geschiedenis, waarbij een plek in de finale op het spel staat.
B&B Vol Liefde-Petri heeft verhuisplannen: 'Niet eenzaam, maar wel veel alleen'
15:26Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'
13:29Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid