TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Psychologiestudente Anna (Hannah Hoekstra) gaat na een verkeersongeval, waarbij haar broertje Stijn (Alex Hendrickx) verlamd is geraakt, helemaal op in haar eigen virtuele wereld.
Ze is verslaafd aan haar smartphone en social media. Na een wild feest, waarvan ze zich weinig kan herinneren, ontdekt Anna dat een onbekend persoon op haar telefoon een mysterieuze app heeft geïnstalleerd, die een antwoord geeft op al haar vragen.
Als ze cryptische teksten en codes ontvangt, die samenhangen met de plotselinge en raadselachtige dood van mensen uit haar omgeving, dringt langzaam tot haar door dat het meer is dan een handige app.
Normaal gesproken is het heel vervelend als iemand in de bioscoop tijdens de film zijn of haar mobiel gebruikt. Bij deze film was het juist de bedoeling om je mobiel erbij te pakken.
De bioscoopbeleving van App werd ondersteund door een second screen app. App was daarmee de eerste film ter wereld die bioscoopbezoekers via hun eigen mobiel een extra kijkervaring gaf.
In de app, die op geluid reageert, verschijnen tijdens de film extra plaatjes, verhalen en video's om de kijkervaring te vergroten.
De app is niet meer beschikbaar, maar dat is misschien maar goed ook. Zo'n tweede scherm is namelijk best afleidend.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven
14:49Estavana Polman reageert op kritische uitspraken René van der Gijp voor terugkeer bij VI: 'Het geeft onnodige druk'
13:37Vriendin van Christiaan Bauer speelt rol in GTST