TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Psychologiestudente Anna (Hannah Hoekstra) gaat na een verkeersongeval, waarbij haar broertje Stijn (Alex Hendrickx) verlamd is geraakt, helemaal op in haar eigen virtuele wereld.
Ze is verslaafd aan haar smartphone en social media. Na een wild feest, waarvan ze zich weinig kan herinneren, ontdekt Anna dat een onbekend persoon op haar telefoon een mysterieuze app heeft geïnstalleerd, die een antwoord geeft op al haar vragen.
Als ze cryptische teksten en codes ontvangt, die samenhangen met de plotselinge en raadselachtige dood van mensen uit haar omgeving, dringt langzaam tot haar door dat het meer is dan een handige app.
Normaal gesproken is het heel vervelend als iemand in de bioscoop tijdens de film zijn of haar mobiel gebruikt. Bij deze film was het juist de bedoeling om je mobiel erbij te pakken.
De bioscoopbeleving van App werd ondersteund door een second screen app. App was daarmee de eerste film ter wereld die bioscoopbezoekers via hun eigen mobiel een extra kijkervaring gaf.
In de app, die op geluid reageert, verschijnen tijdens de film extra plaatjes, verhalen en video's om de kijkervaring te vergroten.
De app is niet meer beschikbaar, maar dat is misschien maar goed ook. Zo'n tweede scherm is namelijk best afleidend.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij