TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Arthur Curry (Jason Momoa) heeft zich altijd anders gevoeld dan andere mensen. Hij wil het liefst alleen gelaten worden.
Als hij volwassen is, ontdekt Arthur waar dat gevoel vandaan komt: zijn afkomst. Zijn vader was een doodgewone vuurtorenwachter.
Zijn moeder, die hij nauwelijks gekend heeft, was een Atlantiër. En niet zomaar een: Atlanna (Nicole Kidman) was de koningin van Atlantis.
Ze vluchtte destijds naar het vasteland omdat ze wilde ontkomen aan een gearrangeerd huwelijk. Als Arthur nog maar een klein dreumesje is, komen de Atlantiërs haar halen.
Nu hij weet waar hij vandaan komt, moet hij in Aquaman iets met de kennis doen. Zeker als hij hoort dat zijn kwaadaardige halfbroer Orm (Patrick Wilson) vanuit de diepzee een verwoestende aanval op de landbewoners voorbereidt.
Maar Arthur kan Orm niet in zijn eentje stoppen. Hij heeft hulp nodig.
Niet alleen van Atlantiërs die hem goed gezind zijn, een wapen zou ook wel handig zijn. Gelukkig voorziet Aquaman in allebei.
Het wapen komt in de vorm van de verloren drietand van Atlantis. De Atlantiërs zijn de wijze Vulko (Wilem Dafoe) en prinses Mera (Amber Heard).
Jason Momoa houdt wel van een lolletje. Tijdens de opnames van Aquaman haalde hij dan ook voortdurend grappen uit met zijn tegenspelers.
Op een iemand na. Momoa liet het wel na om Nicole Kidman in de maling te nemen.
De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene
07:00GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 november 2026
06:47Vanavond op TV: WHAM! 10 dagen in China, Scheveningen: Dag & nacht, Angels & Demons
21:35Plannen voor studioterugkeer kerstspecial All You Need Is Love de prullenbak in
19:33Brein achter miljoenenroof op Schiphol doet voor het eerst zijn verhaal in Videoland-docu