TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Robert lijkt alles te hebben wat hij zich maar kan wensen: geld, macht, een prachtige vrouw (Susan Sarandon) en een getalenteerde dochter, die in zijn bedrijf werkt.
Bovendien staat Robert op het punt een grote klapper te maken met de fusie van een van zijn bedrijven. Wat kan Robert nou gebeuren? Wie doet hem wat?
In Arbitrage begint dat goudomrande wereldje langzaam maar zeker uit elkaar te vallen. De film geeft een inkijkje in Roberts kast en daar valt het ene na het andere lijk uit. Het begint er al mee dat Robert een schuld van 400 miljoen dollar (!) buiten de boekhouding moet zien te houden om ervoor te zorgen dat die grote fusie niet in het water valt.
Dat is een vervelend werkje, zeker omdat er binnen zijn bedrijf mensen zijn die vermoeden dat er iets niet klopt. Een van die mensen: zijn bloedeigen dochter Brooke (Brit Marling).
Robert is er gestrest van. Hij besluit een weekendje te ontsnappen met zijn maîtresse, Julie (Laetitia Casta). Maar dat brengt hem nog dieper in de problemen. Onderweg naar hun liefdesnestje raakt hun auto van de weg. Julie overleeft het ongeluk niet.
Robert ziet de krantenkoppen al voor zich: ‘Directeur van multinational veroorzaakt verkeersongeluk. Geheime minnares komt om.’ Zulke negatieve publiciteit is funest voor de fusie, dus maakt Robert zich uit de voeten. De fanatieke rechercheur Michael Bryer (Tim Roth) is hem echter al snel op het spoor. Lukt het Robert om hem en Brooke om de tuin te leiden? Kijk naar Arbitrage en je weet het.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026