TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een simpele oplossing is er niet. Een ding is zeker: als de meteoor in zijn geheel op de aarde klapt, is het gedaan met de mensheid.
NASA-baas Dan Truman (Billy Bob Thornton) zoekt in Armageddon naarstig naar een oplossing. Wat als het zou lukken de meteoor in kleine, ongevaarlijke stukken uit elkaar te laten klappen? En hoe krijg je zoiets überhaupt voor elkaar? Dat mag olieboorexpert Harry Stamper (Bruce Willis) uit gaan vogelen. Samen met een stel boorcollega's gaat hij de ruimte in. Hun doel: op de meteoor landen en er een gat in boren.
Vervolgens moeten ze er een bom in stoppen en maken dat ze wegkomen. Als die ontploft klapt de ruimterots namelijk in talloze kleine stukjes uiteen.
Bruce Willis is niet de enige grote naam in Armageddon. Ook bekende koppen als Liv Tyler, Ben Affleck en Owen Wilson komen voorbij. Affleck had zijn vraagtekens bij het verhaal dat regisseur Michael Bay had bedacht. Hij vroeg Bay of het niet logischer was om astronauten te leren boren, in plaats van olieboorexperts de ruimte in te sturen. Het antwoord van de regisseur? "Hou je mond!"
Armageddon is op dinsdag 21 januari 2025 om 20:25 uur te zien op RTL 7.
Vanavond op TV: Beck, NCIS, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
17:01Robert Jan (B&B Vol Liefde) deelt op ludieke wijze hoe het met hem gaat
15:05Johan Derksen blikt terug op opvallende uitspraak: 'Denk ik nog steeds zo over'
13:48Zien: bekijk de trailer van het nieuwe seizoen van Woeste Grond
12:39Halftimeshow WK Voetbalfinale zondag in zijn geheel te zien bij de NOS