TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Deze romantische feelgoodkomedie leverde hoofdrolspelers Jack Nicholson zijn derde en Helen Hunt haar eerste Oscar op.
Schrijver Melvin Udall (Nicholson) is een in alle opzichten politiek incorrecte, horkerige man. Hij heeft een hekel aan mensen en heeft meer dwangneuroses dan er uren in een dag passen.
Elke dag eet hij in hetzelfde restaurant, waar Carol (Hunt) de enige serveerster is die hem nog wil bedienen. Haar collega’s zijn Melvins gedrag spuugzat.
En dan is er in As Good as It Gets nog gedoe met zijn homoseksuele buurman Simon (Greg Kinnear). Door een samenloop van omstandigheden bouwt het drietal een merkwaardige vriendschap op.
Onder regie van James L. Brooks levert dit verhaal een frisse film op vol rake observaties. Nicholson speelt zijn rol geweldig. Met zijn unieke charisma maakt hij de gefrustreerde Melvin onuitstaanbaar en grappig tegelijk.
Jack Nicholson vond het moeilijk om Melvin te spelen. Toch is de horkerige schrijver volgens hem 'het knuffelbaarste personage dat ik ooit heb gespeeld'.
Toch was de acteur bang dat het bioscooppubliek As Good as It Gets niet leuk zou vinden omdat Melvin andere mensen zo slecht behandelt. Dat viel alles mee: wereldwijd bracht de film dik 300 miljoen op.
Malou Petter openhartig over Talpa-tijd: 'Dat had ik niet willen missen'
11:40Jack van Gelder keert definitief niet terug bij De Oranjewinter
11:26Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen