TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na een bedrijfsfeestje besluiten drie mensen nog even de stad in te gaan om wat te drinken. Dat hadden ze beter niet kunnen doen.
Voor ze de kroeg in kunnen duiken moet Corey (Josh Peck) nog even pinnen. Zijn collega's David (Brian Geraghty) en Emily (Alice Eve) gaan met hem mee.
Bij de pinautomaat gaat het mis. Opeens duikt er een grote, dreigend uitziende man op.
Hij valt ze in ATM niet direct aan. Het is echter wel duidelijk dat hij niet veel goeds in de zin heeft.
De man neemt een strategische plek in: tussen de pinautomaat waar Emily, David en Corey staan en hun auto in. Lukt het hen om veilig bij de auto te komen?
Tegenwoordig zijn het er alweer wat minder, maar in 2012 – toen ATM uitkwam – was er zo ongeveer op iedere straathoek een pinautomaat.
Keuze genoeg voor de filmmakers dus zou je zeggen. Er is er vast wel ergens eentje die mooi in het verhaal past.
Niet dus. Regisseur David Brooks liet speciaal voor de film een hokje met pinautomaat bouwen.
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'