TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Jurassic World speelt zich 22 jaar na de gebeurtenissen uit Jurassic Park (1993) af. De oprichters van dat park hebben geleerd van hun fouten van toen. Hun tweede poging een dinosaurussenpretpark te openen verloopt dan ook een stuk minder rampzalig: Jurassic World is een heuse toeristische trekpleister.
Om te zorgen dat dat zo blijft, zijn wetenschappers continu bezig nieuwe publiekstrekkers te ontwikkelen. In opdracht van Claire (Bryce Dallas Howard) knutselen de knappe koppen van Jurassic World aan een nog grotere en spectaculairdere dino.
Wie zich Jurassic Park nog voor de geest kan halen, weet dat dat nooit goed kan gaan. En warempel: de genetisch gemanipuleerde superdino ontsnapt uit haar hok.
Velociraptortrainer Owen (Chris Pratt) moet eigenhandig zo'n beetje alle gasten in veiligheid zien te brengen.
Jurassic World was een enorme kaskraker. In het eerste weekend bracht de film wereldwijd 524 miljoen dollar in het laatje.
Inmiddels staat de teller op 1,6 miljard dollar. Dat is een behoorlijke winst, de film kostte in totaal 'slechts' 150 miljoen dollar.
Niet zo gek dus dat er vervolgen kwamen: Jurassic World: Fallen Kingdom ging in juni 2018 in première en Jurassic World: Dominion in juni 2022.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De serie van Yousef Gnaoui en Pepijn Lanen maakt op deze datum zijn opwachting op tv
08:46Er komt dus sowieso nog een seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa
08:30De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers willen niet dat Raoul vertrekt bij Claudia
07:00Programma Olympische Winterspelen woensdag 11 februari
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, Men in Black II