TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Toorop (Vin Diesel) is een huurling die voor niets en niemand wijkt. Hij wordt in Babylon A.D. ingehuurd om de mysterieuze, jonge vrouw Aurora (Mélanie Thierry) van Oost-Europa naar New York te escorteren. Onderweg ontdekken Toorop en zijn bondgenote, zuster Rebeka (Michelle Yeoh) dat Aurora meer is dan ze lijkt.
Aurora draagt een geheim dat zowel hoop als vernietiging voor de mensheid kan betekenen. Terwijl ze in Babylon A.D. achterna worden gezeten door gevaarlijke figuren en duistere organisaties, moet Toorop alles op alles zetten om Aurora veilig te houden.
De film is losjes gebaseerd op de roman Babylon Babies van Maurice G. Dantec. Hoewel er veel aanpassingen zijn gedaan voor de film, blijft het thema van biotechnologie en ethiek een belangrijk onderdeel van het verhaal.
Het was voor regisseur Matthieu Kassovitz een enorme uitdaging deze film gemaakt te krijgen. Kassovitz uitte zijn frustratie over creatieve beperkingen en studio-interferentie, wat resulteerde in een uiteindelijke versie die verschilt van zijn oorspronkelijke visie. Desalniettemin blinkt Babylon A.D. uit in het creëren van een dystopische wereld met indrukwekkende sets en visuele effecten die de chaotische en sombere toekomst tot leven brengen.
Babylon A.D. is op zaterdag 18 januari 2025 om 21:50 uur te zien op Veronica.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten