TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Toorop (Vin Diesel) is een huurling die voor niets en niemand wijkt. Hij wordt in Babylon A.D. ingehuurd om de mysterieuze, jonge vrouw Aurora (Mélanie Thierry) van Oost-Europa naar New York te escorteren. Onderweg ontdekken Toorop en zijn bondgenote, zuster Rebeka (Michelle Yeoh) dat Aurora meer is dan ze lijkt.
Aurora draagt een geheim dat zowel hoop als vernietiging voor de mensheid kan betekenen. Terwijl ze in Babylon A.D. achterna worden gezeten door gevaarlijke figuren en duistere organisaties, moet Toorop alles op alles zetten om Aurora veilig te houden.
De film is losjes gebaseerd op de roman Babylon Babies van Maurice G. Dantec. Hoewel er veel aanpassingen zijn gedaan voor de film, blijft het thema van biotechnologie en ethiek een belangrijk onderdeel van het verhaal.
Het was voor regisseur Matthieu Kassovitz een enorme uitdaging deze film gemaakt te krijgen. Kassovitz uitte zijn frustratie over creatieve beperkingen en studio-interferentie, wat resulteerde in een uiteindelijke versie die verschilt van zijn oorspronkelijke visie. Desalniettemin blinkt Babylon A.D. uit in het creëren van een dystopische wereld met indrukwekkende sets en visuele effecten die de chaotische en sombere toekomst tot leven brengen.
Babylon A.D. is op zaterdag 18 januari 2025 om 21:50 uur te zien op Veronica.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur