TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De opzet van deze actiefilm is best interessant, maar daar blijft het helaas bij.
Bij een mislukte bankoverval heeft Donovan MacDonald (Matthew Modine) geheugenverlies opgelopen. Hij belandt in een psychiatrische afdeling van een gevangenis.
Zeven jaar later wordt hij door een medegevangene en een zaalarts gedwongen om te ontsnappen. Ze zijn vastbesloten om hem te helpen zijn herinneringen terug te krijgen.
Hij krijgt een serum toegediend dat hem zijn verleden nogmaals laat beleven. Zo hopen ze uit te vinden waar de buit van destijds verstopt is.
Politieagent Sykes (Sylvester Stallone) zit hen op de hielen in Backtrace.
Regisseur Brian A. Miller heeft inmiddels negen films op zijn naam staan, allemaal met een vergelijkbare formule als Backtrace.
Snel gemaakte actiefilms met een zwak script en een paar bekende namen zoals Sylvester Stallone of Bruce Willis. Het resultaat is tot nu toe niet best.
Op filmwebsite IMDb heeft geen van zijn films ooit een score hoger dan 5,5 weten te behalen, en op recensiewebsite Rotten Tomatoes komt geen van zijn films voorbij de 8 procent.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene