TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Bad Moms hadden Amy, Kiki en Carla het helemaal gehad. Ze waren het zat om altijd maar de perfecte moeder uit te moeten hangen.
Niks alle balletjes in de lucht houden: werk, gezin, relatie, sociaal leven konden de pot op! Amy (Mila Kunis), Kiki (Kristen Bell) en Carla (Kathryn Hahn) gingen eens aan zichzelf denken.
Dat was heerlijk, maar nu komen de feestdagen eraan. En dus voelen de bad moms de druk weer oplopen.
Met Kerst moet alles perfect geregeld zijn, maar daar hebben Kiki, Carla en Amy eigenlijk helemaal geen zin in. Toch zullen ze er in A Bad Moms Christmas aan moeten geloven.
En alsof Kerst alleen niet al genoeg stress opleverde: de dames krijgen ook nog eens hun eigen moeders op bezoek. Als dat maar goed gaat!
Carla zit in A Bad Moms Christmas niet bepaald op het bezoek van haar moeder te wachten. In het echt was dat wel anders.
Kathryn Hahn schreef Susan Sarandon een persoonlijke brief om haar te vragen haar moeder te spelen. Dat werkte: Sarandon accepteerde de rol.
Cheryl Hines mag in deze film dan wel de moeder van Kristen Bell spelen, daar is ze eigenlijk te jong voor. Met haar 55 jaar is Hines maar vijftien jaar ouder dan de actrice die haar dochter speelt.
Het perfecte spel om met familie of vrienden te spelen tijdens deze koude winterdagen. Het bordspel van The Floor gaat namelijk voor veel plezier zorgen!
Alles wat je moet weten over De Tijd voor MAX Oudejaarsshow
13:35Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Gooische Vrouwen wordt verwacht
13:08Gooische Vrouwen: zo zag je Linda de Mol, Lies Visschedijk en Tjitske Reidinga nog nooit
12:40De Hanslers: Monique weet niet wat ze zit, 'Dit is bizar'
12:09Tunnelvisie met Thomas: Alle hints naar Merel, Nathan en Loes op een rij