TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Allemaal leuk en aardig, al die Amerikaanse haaienfilms, maar in Australië hebben ze ook haaien.
Als je Bait mag geloven (wat niet per se het beste idee van de wereld is) zijn de haaien down under ook geen lieverdjes. Waarvan akte.
En de film begint eigenlijk niet eens als een haaienfilm. We zien hoe twee mannen in een Australische kustplaats een supermarkt overvallen. Net als zij hun wapen trekken, raast er – compleet onverwacht – een tsunami over het stadje. De supermarkt blijft wonder boven wonder overeind staan.
Wel staat de zaak nu vol water en dat is gevaarlijk. En niet alleen vanwege de overvallers of omdat het water gevaarlijk dicht in de buurt van de stopcontacten en de elektriciteitskabels komt. Met het zeewater is er namelijk nog iets veel gevaarlijkers de winkel binnen gespoeld: een hongerige witte haai. In de ondergelopen gangpaden van de supermarkt jaagt deze op alles wat maar beweegt.
In eigen land deed Bait het eigenlijk niet zo goed. De film bracht er nog geen miljoen op.
Buiten Australië ging het een stuk beter: alleen al China en Italië waren samen goed voor bijna dertig miljoen. Door dat internationale succes waren er plannen voor een vervolg, genaamd Deep Water. In maart 2014 ging er een streep door: het verhaal vertoonde te veel gelijkenissen met de verdwijning van Malaysia Airlines vlucht MH 370.
Bait is op donderdag 8 mei 2025 om 22:55 uur te zien op RTL 7.
'Boer Zoekt Vrouw wil meer de kant op van B&B Vol Liefde'
13:34Deze BN'ers gaan de strijd aan in de Top 2000 Quiz
12:21Oud-presentatrice Viola Holt (76) overleden
11:03Jaap Reesema raakt gevoelige snaar bij Diggy Dex in Onvergetelijke Liedjes
10:28Robert ten Brink kondigt terugkeer studioshows All You Need Is Love aan