TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Allemaal leuk en aardig, al die Amerikaanse haaienfilms, maar in Australië hebben ze ook haaien.
Als je Bait mag geloven (wat niet per se het beste idee van de wereld is) zijn de haaien down under ook geen lieverdjes. Waarvan akte.
En de film begint eigenlijk niet eens als een haaienfilm. We zien hoe twee mannen in een Australische kustplaats een supermarkt overvallen. Net als zij hun wapen trekken, raast er – compleet onverwacht – een tsunami over het stadje. De supermarkt blijft wonder boven wonder overeind staan.
Wel staat de zaak nu vol water en dat is gevaarlijk. En niet alleen vanwege de overvallers of omdat het water gevaarlijk dicht in de buurt van de stopcontacten en de elektriciteitskabels komt. Met het zeewater is er namelijk nog iets veel gevaarlijkers de winkel binnen gespoeld: een hongerige witte haai. In de ondergelopen gangpaden van de supermarkt jaagt deze op alles wat maar beweegt.
In eigen land deed Bait het eigenlijk niet zo goed. De film bracht er nog geen miljoen op.
Buiten Australië ging het een stuk beter: alleen al China en Italië waren samen goed voor bijna dertig miljoen. Door dat internationale succes waren er plannen voor een vervolg, genaamd Deep Water. In maart 2014 ging er een streep door: het verhaal vertoonde te veel gelijkenissen met de verdwijning van Malaysia Airlines vlucht MH 370.
Bait is op donderdag 8 mei 2025 om 22:55 uur te zien op RTL 7.
Dit zijn de eerste beelden van Los Het Op! en deze BN'ers zien we in aflevering 1
15:42Housewife of Amsterdam-Maria Tailor na twee nachten ontslagen uit het ziekenhuis
14:13Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'
12:01Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'