TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Bandit vertelt het fascinerende waargebeurde verhaal van een charmante bankovervaller die in de jaren 80 de autoriteiten te slim af was.
Gilbert Galvan Jr. (Josh Duhamel) is een charmante crimineel die na zijn ontsnapping uit een Amerikaanse gevangenis naar Canada vlucht. Hij neemt een nieuwe identiteit aan als Robert Whiteman. Hij wordt verliefd op maatschappelijk werker Andrea (Elisha Cuthbert), maar kan haar niet zo veel bieden als hij zou willen. Daarom begint hij een reeks gedurfde overvallen. Hij blijkt er talent voor te hebben.
Hij vliegt het land door en beroofd meer dan vijftig banken en juweliers. Daardoor krijgt hij de bijnaam ‘The Flying Bandit’. Wanneer hij in zee gaat met de misdaadbaas Tommy Kay, gespeeld door Mel Gibson, worden de inzetten hoger en de risico's groter.
Veel Hollywoodfilms worden eigenlijk in Canada opgenomen, omdat daar verschillende financiële voordelen aanzitten en het een verscheiden landschap heeft.
Bandit speelt zich af in Canada, maar werd juist in de Amerikaanse staat Georgia opgenomen. De film zou wel opgenomen worden in Canada, maar de opnames werden verplaatst in verband met de coronapandemie.
Bandit is op zondag 16 maart 2025 om 20:00 uur te zien op RTL 7.
Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken
07:00GTST Spoilers - maandag 18 t/m donderdag 21 mei 2026