TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Batman Forever staat Batman (Val Kilmer) oog in oog met twee vijanden. De slechterik Two-Face (Tommy Lee Jones) houdt de superheld ten onrechte verantwoordelijk voor de verminking aan zijn gezicht. En ook Edward Nygma – 'The Riddler' – (Jim Carrey) zit achter de superheld aan.
The Riddler is in Batman Forever van plan om de gedachten van alle inwoners van Gotham City te lezen. Dat is link voor Batman, want zo kan The Riddler achter zijn ware identiteit – miljardair Bruce Wayne – komen.
Voormalig circusartiest Dick Grayson heeft zelf een appeltje te schillen met The Riddler, omdat hij de moordenaar is van zijn ouders. Dick en Batman vormen samen één front om Two-Face en The Riddler te stoppen voordat zij hun gewelddadige plannen uitvoeren.
Batman Forever is de derde film in de Batman-reeks en het vervolg op Batman en Batman Returns van regisseur Tim Burton. Joel Schumacher nam het regiestokje van Burton over en nam maar meteen een hele nieuwe Batman. Michael Keaton moest plaatsmaken voor Val Kilmer.
Verder is de toon in Joel Schumachers Batman Forever een stuk minder duister dan in de Batman-films van zijn voorganger; het is eigenlijk net alsof Schumacher ineens het licht in Gotham City heeft aangedaan. Met dat campy karakter verwijst de film terug naar de tv-serie Batman uit de jaren 60, met Adam West in de hoofdrol.
Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd
08:23De TV van gisteren: Broers van 94 en 100 herenigd: kerst-tv levert weer kippenvelmomenten op
01:11Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater