TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nadat hij in Batman Joker heeft verslagen, krijgt Batman (Michael Keaton) in Batman Returns te maken met de misvormde Penguin (Danny DeVito) die een poging doet geaccepteerd te worden in de gemeenschap van Gotham.
Foute zakenman Max Schreck (Christopher Walken) stelt alles in het werk om Penguin te helpen om burgemeester van Gotham te worden. Het duo doet er in Batman Returns bovendien alles aan om Batman in een kwaad daglicht te zetten.
Voordat dit alles gebeurt, wordt Max’ secretaresse Selena Kyle (Michelle Pfeiffer) van een hoog gebouw gegooid. Ze verandert daarbij in Catwoman; een mysterieus figuur dat dezelfde ‘gewoontes’ heeft als Batman.
Batman doet een poging zijn naam te zuiveren van de beschuldigingen die Max en Penguin de wereld in slingeren. Ondertussen piekert hij over wat te doen met de mysterieuze kattenvrouw.
Danny DeVito besloot de Penguin te spelen in Batman Returns op advies van Jack Nicholson, die veel had verdiend aan zijn rol als de Joker in Batman.
Hij moest daarvoor elke filmdag drie uur in de make-upstoel zitten. Daarom verwijderde hij een kastje uit de make-upruimte en plaatste daar een TV. Zo kon hij via de spiegel films kijken terwijl hij werd klaargemaakt.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)