TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Aan Noortje Herlaar en Egbert-Jan Weeber de eer om de titelrollen te vertolken.
Lees ook: Soy Kroon zingt Toen Ik Je Zag van Antonie Kamerling
De filmeditie van Toen Ik Je Zag zal - in tegenstelling tot het boek - niet direct draaien om Isa Hoes en Antonie Kamerling. De hoofdpersonen in deze film heten namelijk Bastiaan en Esther. Dit is bewust gedaan, zo blijkt. De makers hopen hiermee niet alleen alle naasten van Isa en Antonie te beschermen, maar ook het verhaal wat universeler te maken. "Het blijft mijn verhaal, maar het gaat nu over meer dan alleen Antonie en mij. Welke enorme impact depressies kunnen hebben op een relatie en een leven, dat verhaal willen vertellen", zo vertelde Isa Hoes eerder.
Aan de gebeurtenissen wordt echter niet gesleuteld. De film zal zich focussen op hoe de wereld van acteurskoppel Bastiaan (Egbert-Jan Weeber) en Esther (Noortje Herlaar) voor de buitenfilm perfect lijkt. Ze zijn razendpopulair, mogen de ene na de andere rol vertolken en vormen met hun twee kinderen een gelukkig gezin op een idyllische boerderij ergens in Nederland. Maar er is een kant die niet veel mensen zien. En dat heeft alles te maken met de depressies, angsten en gekmakende onzekerheid waar Bastiaan mee kampt en die een steeds grotere impact heeft op hem en hun relatie.
Benieuwd hoe dat er op beeld uitziet? De trailer is hieronder te zien!
Toen Ik Je Zag draait vanaf 2 maart 2023 in de bioscoop.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel