TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Steven Seagal begon zijn carrière met Above the Law. Het lijkt erop dat zijn carrière is geëindigd met Beyond the Law.
In deze slechte actiefilm speelt Seagal niet de hoofdrol. Die twijfelachtige eer is aan de minder bekende Johnny Messner. Hij speelt voormalig politieagent Frank Wilson.
Wilson had de wereld van de misdaad achter zich gelaten, maar de onderwereld laat hem niet gaan.
Steven Seagal laat als misdaadbaas Augustino 'Finn' Adair) zijn zoon vermoorden. Dat is het begin van een keiharde strijd.
Ondertussen onderzoekt politie-inspecteur Ray Munce (DMX) de moord.
Het verhaal doet er natuurlijk niet erg toe in een film als deze, het gaat om de actie. En kan Steven Seagal nog een potje knokken? Dat is niet echt te zien in Beyond the Law. Hij zit voornamelijk veel.
Voor mensen die niet van Seagal houden is er goed nieuws: de film is vrij donker geschoten, waardoor je hem sowieso niet goed ziet.
Het lijkt er dus op dat Beyond the Law de laatste film van Steven Seagal is. Op filmwebsite IMDb staan nog wel twee films in preproductie, The Tip of The Spear en Above the Law 2, maar de kans dat die er ook echt komen is niet groot.
Door zijn slechte reputatie, de vele beschuldigingen van seksueel wangedrag en zijn vriendschap met Vladimir Poetin zijn er maar weinig mensen in Hollywood die nog met hem willen werken.
Partnerbijdrage
Het Engelse voetbalseizoen begint direct met een topaffiche. Arsenal en Manchester City strijden vandaag om de FA Community Shield. Mis deze spannende seizoensopener niet en kijk live mee op Viaplay.
Bondgenoten-stelletje Diederik en Anouk bevestigen relatie: ‘Connectie te sterk om te negeren’
09:17Talpa weerspreekt claims moeder Bondgenoten-winnares Dominique over verplichte positiviteit
09:02Noa Vahle fileert conservatieve uitspraken Donny Roelvink: 'Heel zorgwekkend'
08:53De TV van gisteren: Klinkende kijkcijfers voor winst Jorinde van Klinken op EK atletiek
06:47Vanavond op TV: Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen, Oh, wat een jaar!, The Dictator