TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Noortje Herlaar en Egbert-Jan Weeber spelen de hoofdrollen in de film.
De filmeditie van Toen Ik Je Zag draait - in tegenstelling tot het boek - niet direct om Isa Hoes en Antonie Kamerling. De hoofdpersonen in deze film heten namelijk Bastiaan en Esther. Dit is bewust gedaan, zo blijkt. De makers hopen hiermee niet alleen alle naasten van Isa en Antonie te beschermen, maar ook het verhaal wat universeler te maken.
Hoes vervaardigde natuurlijk het boek, maar schreef zelf niet mee aan de film. Ze liet eerder weten wel nauw betrokken te zijn geweest bij de totstandkoming. Bekijk de trailer:
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip