TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Noortje Herlaar en Egbert-Jan Weeber spelen de hoofdrollen in de film.
De filmeditie van Toen Ik Je Zag draait - in tegenstelling tot het boek - niet direct om Isa Hoes en Antonie Kamerling. De hoofdpersonen in deze film heten namelijk Bastiaan en Esther. Dit is bewust gedaan, zo blijkt. De makers hopen hiermee niet alleen alle naasten van Isa en Antonie te beschermen, maar ook het verhaal wat universeler te maken.
Hoes vervaardigde natuurlijk het boek, maar schreef zelf niet mee aan de film. Ze liet eerder weten wel nauw betrokken te zijn geweest bij de totstandkoming. Bekijk de trailer:
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)
22:46Backstage: bijzondere opnames van Flikken Maastricht in televisiestudio (video)
16:21NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
15:56Edson da Graça steekt loftrompet over Nicolette Kluijver