TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Veteraan Alicia (Naomi Harris) keert terug naar haar geboorteplaats New Orleans en gaat aan de slag bij de politie. Veel tijd om te wennen aan haar nieuwe baan heeft ze niet.
Dat haar collega’s graag voor eigen rechter spelen leert ze namelijk al snel in de maatschappijkritische thriller Black and Blue. Als ze met collega Terry (Frank Grillo) op patrouille is, zegt hij dat ze in de auto moet blijven zitten terwijl hij gaat praten met een informant.
Als Alicia meerdere schoten hoort gaat ze kijken wat er aan de hand is. Ze ziet hoe Terry samen met twee collega’s drie ongewapende drugsdealers vermoordt. Ze heeft het gefilmd met haar bodycam, alleen zien haar corrupte collega’s dat ook. Ze moet vluchten voor haar leven en de beelden in de juiste handen zien te krijgen. Maar wie kan ze vertrouwen?
Ondanks haar al langlopende carrière speelt actrice Naomi Harris in Black and Blue voor het eerst een hoofdrol. Ze speelde hiervoor al beroemde bijrollen zoals Moneypenny in drie James Bondfilms, en ze werd genomineerd voor een Oscar voor haar bijrol in Moonlight.
Toch hield ze het spelen van een hoofdrol af omdat het haar stressvol leek. Door haar rol in Black and Blue kijkt ze daar totaal anders naar. In een interview vertelt ze dat ze nu juist graag een hoofdrol speelt: “Eigenlijk is het spelen van een hoofdrol veel minder stressvol omdat je de hele tijd druk bezig bent. Je hebt veel minder tijd om nerveus te worden.”
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'