TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In dit vervolg op The Foreigner verhuurt voormalig geheim agent Jonathan Cold (Steven Seagal) zich nog steeds aan de hoogste bieder.
Voor zijn nieuwste opdracht gaat Cold in Black Dawn undercover bij een bende wapenhandelaren. Zij proberen een kernbom te verkopen aan Oost-Europese terroristen die Los Angeles willen opblazen.
Ouwe rouwdouwer Jonathan staat er gelukkig niet helemaal alleen voor. Dat wil niet zeggen dat het een simpele klus is. Wat heet: als een van zijn undercover-collega's wordt ontmaskerd, brengt dat de hele missie in gevaar.
Steven Seagal mag dan de hoofdrol spelen in Black Dawn, hij is in geen enkele vechtscène te zien. Dat was eigenlijk niet de bedoeling, maar regisseur Alexander Gruszynski kon niet anders. Na 18 van de 30 draaidagen hield Seagal het al voor gezien.
Gruszynski liet zich daar niet door tegenhouden: hij maakte de film gewoon af. Hij gebruikte stuntmannen voor Seagals vechtscènes. Scènes waar Seagal nog een rol in zou hebben, herschreef hij voor andere castleden. Zo maakten andere personages mee wat Jonathan Cold eigenlijk mee had moeten maken.
Jan Versteegh geeft kijkje achter de schermen bij De Bondgenoten
14:11Baantjer-acteur Piet Kamerman (Lowietje) overleden
13:46Videoland gaat het concert van Yves Berendse live uitzenden
13:21Kijkers raken niet uitgepraat over Josylvio in De Verraders
12:48Gemist op SBS6 dit weekend: gillende Eveline Stallaart, ontklede Peter Gillis en knikkerkussers