TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In dit vervolg op The Foreigner verhuurt voormalig geheim agent Jonathan Cold (Steven Seagal) zich nog steeds aan de hoogste bieder.
Voor zijn nieuwste opdracht gaat Cold in Black Dawn undercover bij een bende wapenhandelaren. Zij proberen een kernbom te verkopen aan Oost-Europese terroristen die Los Angeles willen opblazen.
Ouwe rouwdouwer Jonathan staat er gelukkig niet helemaal alleen voor. Dat wil niet zeggen dat het een simpele klus is. Wat heet: als een van zijn undercover-collega's wordt ontmaskerd, brengt dat de hele missie in gevaar.
Steven Seagal mag dan de hoofdrol spelen in Black Dawn, hij is in geen enkele vechtscène te zien. Dat was eigenlijk niet de bedoeling, maar regisseur Alexander Gruszynski kon niet anders. Na 18 van de 30 draaidagen hield Seagal het al voor gezien.
Gruszynski liet zich daar niet door tegenhouden: hij maakte de film gewoon af. Hij gebruikte stuntmannen voor Seagals vechtscènes. Scènes waar Seagal nog een rol in zou hebben, herschreef hij voor andere castleden. Zo maakten andere personages mee wat Jonathan Cold eigenlijk mee had moeten maken.
Video: Vincent Croiset en Tina de Bruin geven elkaar het jawoord
09:00De Bevers gaan naar het grote doek: eerste bioscoopfilm aangekondigd
08:17De TV van gisteren: Kijkers enthousiast over rol van Georgina Verbaan in Dag & Nacht
06:00Het tweede seizoen van Hakken over de Sloot zie je nu bij Prime Video
21:34Dit zijn de finalisten van De Slimste Mens 2026