TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een van de modernste tactische vliegtuigen van de Amerikaanse luchtmacht, een F-111 Aardvark met een nieuw lasergeleidingssysteem, stort neer in de zee bij Malta - een regio waar ook de Sovjet-troepen sterk aanwezig zijn.
CIA-agent Ken Tani (Shô Kosugi), zo'n beetje de beste agent die de CIA heeft, reist af naar Malta om ervoor te zorgen dat het besturingssysteem niet in verkeerde handen valt. Het wordt geen eenvoudige klus, aangezien KGB-agent Andrei (Jean-Claude Van Damme) ondertussen ook probeert dat ding in handen te krijgen. Tani heeft een taaie opponent aan hem, want Andrei is ook gespecialiseerd in Oosterse vechtkunsten. Tani treft in Andrei een gedegen tegenstander, wat in Black Eagle een paar fraaie gevechtsscènes oplevert.
Black Eagle vertelt ook het verhaal van de twee sterren van de film: Shô Kosugi en Jean-Claude Van Damme. Voor Kosugi was Black Eagle een nieuw begin van zijn acteercarrière die, na jarenlang te hebben geprofiteerd van de ninjarage (titels als Enter the Ninja en Revenge of the Ninja), een beetje in het slop was geraakt.
Voor Van Damme was het stilte voor de storm, want zijn carrière was nog maar net begonnen. Eind jaren 80 en vooral begin jaren 90 explodeerde zijn status als actieheld.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'
09:46De Kwis met Ballen VIPS is vanaf deze datum weer wekelijks te zien
09:27Misdaadserie Een van Ons geïnspireerd op moord Marianne Vaatstra komt naar Netflix