TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een van de modernste tactische vliegtuigen van de Amerikaanse luchtmacht, een F-111 Aardvark met een nieuw lasergeleidingssysteem, stort neer in de zee bij Malta - een regio waar ook de Sovjet-troepen sterk aanwezig zijn.
CIA-agent Ken Tani (Shô Kosugi), zo'n beetje de beste agent die de CIA heeft, reist af naar Malta om ervoor te zorgen dat het besturingssysteem niet in verkeerde handen valt.
Het wordt geen eenvoudige klus, aangezien KGB-agent Andrei (Jean-Claude Van Damme) ondertussen ook probeert dat ding in handen te krijgen. Tani heeft een taaie opponent aan hem, want Andrei is ook gespecialiseerd in Oosterse vechtkunsten.
Tani treft in Andrei een gedegen tegenstander, wat in Black Eagle een paar fraaie gevechtsscènes oplevert.
Black Eagle vertelt ook het verhaal van de twee sterren van de film: Shô Kosugi en Jean-Claude Van Damme. Voor Kosugi was Black Eagle een nieuw begin van zijn acteercarrière die, na jarenlang te hebben geprofiteerd van de ninjarage (titels als Enter the Ninja en Revenge of the Ninja), een beetje in het slop was geraakt.
Voor Van Damme was het stilte voor de storm, want zijn carrière was nog maar net begonnen. Eind jaren 80 en vooral begin jaren 90 explodeerde zijn status als actieheld.
De Rijdende Rechter met John Reid naar SBS6 en dit wordt de presentator
10:51Nieuwe seizoen van Boer Zoekt Vrouw op deze datum van start
10:19Nieuwe seizoen De Reünie van start: deze BN'ers doen mee
09:25Liveblog sneeuwstorm: van start Winter Vol Liefde tot het weerbericht tot BN'ers in de sneeuw
08:48Finale Het Zwaard van Damocles: bekijk de ontknoping