TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Stand-upcomedian Jandino Asporaat speelde diverse typetjes in zijn sketchshow De Dino show. Die bleken zo populair dat ze een eigen film kregen: Bon Bini Holland.
In dit vervolg zijn al die populaire typetjes terug. En Jandino heeft een paar nieuwe personages bedacht.
Bon Bini Holland 2 draait, net als zijn voorganger, vooral om Robertico (Jandino Asporaat). Hij is er nu eindelijk klaar voor om zijn liefje Noëlla (Liliana de Vries) ten huwelijk te vragen.
Net als hij daar de moed voor bij elkaar heeft geraapt, vertrekt ze naar Nederland om voor haar vader te zorgen. En ze vertelt meteen dat ze toe is aan een pauze in hun relatie.
Daar laat Robertico zich niet door uit het veld slaan. Hij reist Noëlla achterna; vastbesloten om haar terug te winnen.
Net als in de eerste film speelt Jandino Asporaat in Bon Bini Holland 2 weer een hele rits rollen.
Als een soort polderversie van Eddie Murphy switcht Asporaat soepel van Robertico naar FC Kip-medewerkster Judeska.
Daarnaast speelt hij ook nog de vertrouwde typetjes Gerrie, Radjesh en Sydney. Ook achter het nieuwe personage Ahmet gaat Jandino zelf schuil.
Dennis van der Geest hoopt op meer tv-programma's met ouderen: 'En dan wil ik ze wel presenteren'
10:00Dionne Stax over het jubileumseizoen van Van Onschatbare Waarde: 'Nog iets leuks in petto'
09:50Dit gerucht gaat nu rond over Anouk en Diederik uit De Bondgenoten
09:10De serie Badgast met Tom Waes komt toch ook nog op tv
08:45De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers vallen net als Nisha Tara in katzwijm voor Lieske