TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Stand-upcomedian Jandino Asporaat speelde diverse typetjes in zijn sketchshow De Dino show. Die bleken zo populair dat ze een eigen film kregen: Bon Bini Holland.
In dit vervolg zijn al die populaire typetjes terug. En Jandino heeft een paar nieuwe personages bedacht.
Bon Bini Holland 2 draait, net als zijn voorganger, vooral om Robertico (Jandino Asporaat). Hij is er nu eindelijk klaar voor om zijn liefje Noëlla (Liliana de Vries) ten huwelijk te vragen.
Net als hij daar de moed voor bij elkaar heeft geraapt, vertrekt ze naar Nederland om voor haar vader te zorgen. En ze vertelt meteen dat ze toe is aan een pauze in hun relatie.
Daar laat Robertico zich niet door uit het veld slaan. Hij reist Noëlla achterna; vastbesloten om haar terug te winnen.
Net als in de eerste film speelt Jandino Asporaat in Bon Bini Holland 2 weer een hele rits rollen.
Als een soort polderversie van Eddie Murphy switcht Asporaat soepel van Robertico naar FC Kip-medewerkster Judeska.
Daarnaast speelt hij ook nog de vertrouwde typetjes Gerrie, Radjesh en Sydney. Ook achter het nieuwe personage Ahmet gaat Jandino zelf schuil.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Dit is de winnaar van Stars on Stage 2026
19:04Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'