TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Stand-upcomedian Jandino Asporaat speelde diverse typetjes in zijn sketchshow De Dino show. Die bleken zo populair dat ze een eigen film kregen: Bon Bini Holland.
In dit vervolg zijn al die populaire typetjes terug. En Jandino heeft een paar nieuwe personages bedacht.
Bon Bini Holland 2 draait, net als zijn voorganger, vooral om Robertico (Jandino Asporaat). Hij is er nu eindelijk klaar voor om zijn liefje Noëlla (Liliana de Vries) ten huwelijk te vragen.
Net als hij daar de moed voor bij elkaar heeft geraapt, vertrekt ze naar Nederland om voor haar vader te zorgen. En ze vertelt meteen dat ze toe is aan een pauze in hun relatie.
Daar laat Robertico zich niet door uit het veld slaan. Hij reist Noëlla achterna, vastbesloten om haar terug te winnen.
Net als in de eerste film speelt Jandino Asporaat in Bon Bini Holland 2 weer een hele rits rollen.
Als een soort polderversie van Eddie Murphy switcht Asporaat soepel van Robertico naar FC Kip-medewerkster Judeska.
Daarnaast speelt hij ook nog de vertrouwde typetjes Gerrie, Radjesh en Sydney. Ook achter het nieuwe personage Ahmet gaat Jandino zelf schuil.
Cast Gooische Vrouwen verklapt details over nieuw seizoen (video)
09:27Catherine Keyl reageert in De Oranjezomer op boze Gordon: 'Dat is 35 jaar geleden!' (video)
09:03De TV van gisteren: kijkcijfers Triviant nog altijd laag, RTL4 scoort wel met quiz
06:47Vanavond op TV: Andere tijden presenteert: Door vrouwenogen, Ons kent ons, Don't Tell Mom the Babysitter's Dead
20:14De Bondgenoten-kijkers zijn helemaal klaar met Fabiënne