TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Robertico (Asporaat) verdient de kost met het verhuren van vakantievilla's op Curaçao. Alleen: die villa's zijn helemaal niet van hem.
Zolang niemand ontdekt wat Robertico doet, maakt dat niet veel uit. Mooi dat het niet lang duurt voordat Robertico de verkeerde belazert: een gevaarlijke crimineel.
Om zich het vege lijf te redden, moet Robertico naar Nederland vluchten.
Hij trekt tijdelijk bij zijn tante Judeska (ook Asporaat) in. Via haar vindt hij ook een baantje: Robertico kan net als zijn 'onbeskofte' tante aan de slag bij kiprestaurant FC Kip.
Werken bij FC Kip is allemaal leuk en aardig, maar Robertico droomt van het grote geld. Dus probeert hij Nederlandse zakenmannen voor zijn karretje te spannen.
Gaat het hem lukken die grote slag te slaan? En wat gebeurt er met de mooie Noëlle (Liliane de Vries)? Je ziet het in Bon Bini Holland.
Jandino en zijn typetjes doen het goed bij het publiek: ruim een half miljoen mensen kochten een kaartje voor Bon Bini Holland.
Fans van de film konden vorig jaar hun lol weer op in de bioscoop: op 13 december 2018 ging Bon Bini Holland 2 in première.
Video: Teunie de Brouwer over spannende cliffhanger Gooische Vrouwen
13:13Videoland deelt indrukwekkende trailer van documentaire Suzan & Freek
12:11Video: Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer deelt slecht nieuws, 'Ik ben gecanceld'
12:05Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
10:37Gerard Joling samen met Jutta Leerdam te zien in nieuwe seizoen Casa di Beau