TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Vier vriendinnen beginnen door hun boekenclub aan een nieuw hoofdstuk van hun leven.
Diane (Diane Keaton), Vivian (Jane Fonda), Sharon (Candice Bergen) en Carol (Mary Steenburgen) zijn goede vriendinnen jaren een boekenclub hebben.
Diane is net weduwe geworden na een huwelijk van veertig jaar. Viviane is een eeuwige vrijgezel maar geniet daar ook van. Sharon heeft haar scheiding van jaren terug nog niet verwerkt. Carol is de spanning kwijt in haar huwelijk.
Hun levens veranderen in Book Club door een boek dat ze lezen voor de boekenclub: de erotische roman Vijftig tinten grijs. Het boek inspireert om zich weer open te stellen voor nieuwe ervaringen en de spanning in hun liefdeslevens weer terug te vinden.
Drie van de vier hoofdrolspeelsters van Book Club delen iets in hun liefdeslevens: ze hebben een gezamenlijke ex. Diane Keaton, Jane Fonda en Candice Bergen hebben elk een relatie met Warren Beatty gehad.
In de film date Vivian met Arthur, gespeeld door Don Johnson. De dochter van Johnson, Dakota Johnson, speelt de vrouwelijke hoofdpersoon Anastasia Steele in Fifty Shades of Grey, de verfilming van Vijftig tinten grijs. De schrijfster van het boek is ook even te zien in de film: E.L. James en haar man Niall Leonard zijn op de achtergrond te zien terwijl ze een hond uitlaten.
Programma: Op deze momenten komt Nederland in actie tijdens de Olympische Winterspelen 2026
11:31Johan Derksen: 'Dit prima donna-gedrag van Jutta Leerdam is stuitend'
11:22Alles wat je moet weten over de Arbeidsvitaminen Quiz met Hans Schiffers en Soy Kroon
09:44Stars on Stage krijgt een vierde seizoen
08:31Dit programma vervangt Het Kinderziekenhuis op RTL 4