TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Zo’n stad vol misdaad is niet per se een handige omgeving voor een ex-gedetineerde als Lino (David Belle), maar hij kan nergens anders heen.
Ondanks alle criminaliteit om zich heen is Lino in Brick Mansions vast van plan om op het rechte pad te blijven. En dat gaat hem nog behoorlijk goed af ook.
Tot die ene noodlottige dag. De dag dat drugsdealer Tremaine (RZA) Lino’s vriendin ontvoert.
Maar zelfs dan neemt Lino het recht niet in eigen hand. Hij schakelt eerst de politie in.
Die zet undercoveragent Damien Collier (Paul Walker) op de zaak. Hij en Lino werken samen om Lino’s geliefde te redden.
Dat is allesbehalve een routineklus: Tremaine is een van de de machtigste mannen van de stad.
Brick Mansions is een remake van de Franse actiefilm Banlieue 13. David Belle speelt in de remake dezelfde rol als in het origineel.
Brick Mansions kwam uit in april 2014. Oorspronkelijk zou de film in februari uitkomen.
Na de dood van Paul Walker – hij overleed op 30 november 2013 bij een auto-ongeluk – werd de release een paar maanden uitgesteld. Walker was op dat moment net bezig met de opnames van de film Fast & Furious 7.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Noa Vahle: 'Zo vieren we kerst in huize De Mol'
09:31Documentaire Wij Zijn GTST is vanaf nu te zien op Videoland
09:20Keert Billy de Palma terug in Goede Tijden, Slechte Tijden?
07:50Open Casa krijgt een nieuw seizoen op Prime Video
07:32De TV van gisteren: Seizoensstart Woeste Grond trekt veel kijkers