TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Zo’n stad vol misdaad is niet per se een handige omgeving voor een ex-gedetineerde als Lino (David Belle), maar hij kan nergens anders heen.
Ondanks alle criminaliteit om zich heen is Lino in Brick Mansions vast van plan om op het rechte pad te blijven. En dat gaat hem nog behoorlijk goed af ook.
Tot die ene noodlottige dag. De dag dat drugsdealer Tremaine (RZA) Lino’s vriendin ontvoert.
Maar zelfs dan neemt Lino het recht niet in eigen hand. Hij schakelt eerst de politie in.
Die zet undercoveragent Damien Collier (Paul Walker) op de zaak. Hij en Lino werken samen om Lino’s geliefde te redden.
Dat is allesbehalve een routineklus: Tremaine is een van de de machtigste mannen van de stad.
Brick Mansions is een remake van de Franse actiefilm Banlieue 13. David Belle speelt in de remake dezelfde rol als in het origineel.
Brick Mansions kwam uit in april 2014. Oorspronkelijk zou de film in februari uitkomen.
Na de dood van Paul Walker – hij overleed op 30 november 2013 bij een auto-ongeluk – werd de release een paar maanden uitgesteld. Walker was op dat moment net bezig met de opnames van de film Fast & Furious 7.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis