TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Zo’n stad vol misdaad is niet per se een handige omgeving voor een ex-gedetineerde als Lino (David Belle), maar hij kan nergens anders heen.
Ondanks alle criminaliteit om zich heen is Lino in Brick Mansions vast van plan om op het rechte pad te blijven. En dat gaat hem nog behoorlijk goed af ook.
Tot die ene noodlottige dag. De dag dat drugsdealer Tremaine (RZA) Lino’s vriendin ontvoert.
Maar zelfs dan neemt Lino het recht niet in eigen hand. Hij schakelt eerst de politie in.
Die zet undercoveragent Damien Collier (Paul Walker) op de zaak. Hij en Lino werken samen om Lino’s geliefde te redden.
Dat is allesbehalve een routineklus: Tremaine is een van de de machtigste mannen van de stad.
Brick Mansions is een remake van de Franse actiefilm Banlieue 13. David Belle speelt in de remake dezelfde rol als in het origineel.
Brick Mansions kwam uit in april 2014. Oorspronkelijk zou de film in februari uitkomen.
Na de dood van Paul Walker – hij overleed op 30 november 2013 bij een auto-ongeluk – werd de release een paar maanden uitgesteld. Walker was op dat moment net bezig met de opnames van de film Fast & Furious 7.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
