TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Videotheekmedewerker Max (Tim Haars) en zijn geadopteerde broer Jules (Daniël Arends) leiden een eenvoudig leven. Ze blowen, zuipen en proberen zoveel mogelijk chicks te regelen. Samen sluiten ze al op jonge leeftijd een pact: nooit zullen ze een relatie beginnen, want dat is veel te veel gezeik.
Je voelt 'm aankomen: op een goede dag worden de mannen tóch verliefd. Dat ze allebei voor dezelfde vrouw vallen maakt de zaak nog een stukje gecompliceerder.
Wie van de heren weet het hart te veroveren van de mooie Anna (Sylvia Hoeks)? Hoe zit het met de afspraak: bro's before ho's?
En wat betekent dat voor de band tussen de broers?
Wie geen bezwaar heeft tegen een portie puberale humor, zal zich prima vermaken met Bro's before ho's. De mannen achter New Kids wisten meer dan tweehonderdduizend bezoekers naar de bioscoop te lokken met deze romcom.
Naast Haars, Hoeks en Arends zijn er nog heel wat bekende koppen te zien in de film: Birgit Schuurman, Huub Smit en Henry van Loon hebben een bijrolletje. Ook Theo Maassen en Jennifer Hoffman komen voorbij.
Regisseurs Steffen Haars en Flip van der Kuil gunden zichzelf ook nog een kleine cameo: zij komen voorbij als Lingo-deelnemers.
Kees van der Spek haalt uit naar critici: 'Wij zijn geen arrestatieteam'
14:06Nieuwe gezichten en oude problemen: Dit zijn de eerste beelden van Medisch Centrum West
13:33Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie