TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Videotheekmedewerker Max (Tim Haars) en zijn geadopteerde broer Jules (Daniël Arends) leiden een eenvoudig leven. Ze blowen, zuipen en proberen zoveel mogelijk chicks te regelen. Samen sluiten ze al op jonge leeftijd een pact: nooit zullen ze een relatie beginnen, want dat is veel te veel gezeik.
Je voelt 'm aankomen: op een goede dag worden de mannen tóch verliefd. Dat ze allebei voor dezelfde vrouw vallen maakt de zaak nog een stukje gecompliceerder.
Wie van de heren weet het hart te veroveren van de mooie Anna (Sylvia Hoeks)? Hoe zit het met de afspraak: bro's before ho's?
En wat betekent dat voor de band tussen de broers?
Wie geen bezwaar heeft tegen een portie puberale humor, zal zich prima vermaken met Bro's before ho's. De mannen achter New Kids wisten meer dan tweehonderdduizend bezoekers naar de bioscoop te lokken met deze romcom.
Naast Haars, Hoeks en Arends zijn er nog heel wat bekende koppen te zien in de film: Birgit Schuurman, Huub Smit en Henry van Loon hebben een bijrolletje. Ook Theo Maassen en Jennifer Hoffman komen voorbij.
Regisseurs Steffen Haars en Flip van der Kuil gunden zichzelf ook nog een kleine cameo: zij komen voorbij als Lingo-deelnemers.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los