TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Piloten Vic Deakins (John Travolta) en Riley Hale (Christian Slater) gaan een geheime missie uitvoeren.
Ze moeten in Broken Arrow een met twee kernbommen beladen bommenwerper boven de woestijn van Utah vliegen. Zo kunnen ze de straling die vrijkomt nauwkeurig meten.
Een routineklusje. Tenminste, tot Deakins de kist opzettelijk laat neerstorten.
Deakins wil de kernbommen, die gemaakt zijn om de crash te doorstaan, gebruiken voor zijn snode plannen: als de regering hem geen 250 miljoen dollar betaalt, laat hij de bommen in Salt Lake City ontploffen.
Copiloot Riley doet er samen met park ranger Terry (Samantha Mathis) alles aan om de doorgedraaide Vic tegen te houden.
De titel van Broken Arrow is de term die het Amerikaanse leger gebruikt als een kernwapen vermist raakt.
Regisseur John Woo liet John Travolta tijdens de casting van de film kiezen wie hij wilde spelen: held Riley of bad guy Vic. Travolta had wel zin om eens een schurk te spelen, dus koos hij voor die laatste rol.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
