TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Piloten Vic Deakins (John Travolta) en Riley Hale (Christian Slater) gaan een geheime missie uitvoeren.
Ze moeten in Broken Arrow een met twee kernbommen beladen bommenwerper boven de woestijn van Utah vliegen. Zo kunnen ze de straling die vrijkomt nauwkeurig meten.
Een routineklusje. Tenminste, tot Deakins de kist opzettelijk laat neerstorten.
Deakins wil de kernbommen, die gemaakt zijn om de crash te doorstaan, gebruiken voor zijn snode plannen: als de regering hem geen 250 miljoen dollar betaalt, laat hij de bommen in Salt Lake City ontploffen.
Copiloot Riley doet er samen met park ranger Terry (Samantha Mathis) alles aan om de doorgedraaide Vic tegen te houden.
De titel van Broken Arrow is de term die het Amerikaanse leger gebruikt als een kernwapen vermist raakt.
Regisseur John Woo liet John Travolta tijdens de casting van de film kiezen wie hij wilde spelen: held Riley of bad guy Vic. Travolta had wel zin om eens een schurk te spelen, dus koos hij voor die laatste rol.
RTL stopt met Te Land, Ter Zee en in de Lucht
13:51Bekijk de eerste beelden én BN'ers van het nieuwe programma A Beautiful Mess
13:20Wanneer is de finale van De Verraders 2026 te zien op tv?
12:40Zien: heftige ruzie tussen Salar en Mercedes in De Bondgenoten
10:50'Splinter Chabot kijkt neer op Thomas van Groningen, Hélène Hendriks en Victor Vlam'