TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Piloten Vic Deakins (John Travolta) en Riley Hale (Christian Slater) gaan een geheime missie uitvoeren.
Ze moeten in Broken Arrow een met twee kernbommen beladen bommenwerper boven de woestijn van Utah vliegen. Zo kunnen ze de straling die vrijkomt nauwkeurig meten.
Een routineklusje. Tenminste, tot Deakins de kist opzettelijk laat neerstorten.
Deakins wil de kernbommen, die gemaakt zijn om de crash te doorstaan, gebruiken voor zijn snode plannen: als de regering hem geen 250 miljoen dollar betaalt, laat hij de bommen in Salt Lake City ontploffen.
Copiloot Riley doet er samen met park ranger Terry (Samantha Mathis) alles aan om de doorgedraaide Vic tegen te houden.
De titel van Broken Arrow is de term die het Amerikaanse leger gebruikt als een kernwapen vermist raakt.
Regisseur John Woo liet John Travolta tijdens de casting van de film kiezen wie hij wilde spelen: held Riley of bad guy Vic. Travolta had wel zin om eens een schurk te spelen, dus koos hij voor die laatste rol.
Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'
10:00Marlijn Weerdenburg en Frits Sissing zijn klaar voor het Musical Awards Gala: 'De Oscars van het musicalgenre'
09:45Talpa reageert: dit is waarom Robert geen rood kreeg in De Bondgenoten
09:19Dit is wanneer de 'Hoe is het nu met?'-opnames van Married at First Sight plaatsvonden
08:45De TV van gisteren: Domenik en Ferenc weten nu echt alle Married at First Sight-kijkers te overtuigen