TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Die nieuwe burgeroorlog heeft van New York één grote 'warzone' gemaakt. Milities uit Texas vechten hun geschillen in de straten van The Big Apple uit.
Ergens in die chaos, midden in Brooklyn, loopt Lucy (Brittany Snow) met haar vriendje. Ze zijn op weg naar haar oma.
Daar komen ze nooit aan. Sterker nog: Lucy's vriendje legt al vrij snel het loodje in het strijdgewoel.
Ook voor Lucy ziet het er slecht uit. Tot spierbonk Stupe (Dave Bautista) haar pad kruist.
Deze ex-militair redt haar uit de klauwen van een paar schurkachtige types. Maar dan?
Stupe en Lucy besluiten in Bushwick samen te proberen de stad te doorkruisen. Hun doel: het huis van Lucy's oma.
Bushwick speelt zich grotendeels af in de gelijknamige wijk in Brooklyn. Daar vonden de opnames dan weer niet plaats.
Regisseurs Jonathan Milott en Cary Murnion schoten het grootste deel van de film in Ridgewood. Dat is een wijk in Queens, ten oosten van Brooklyn.
Op de filmposter van Bushwick staat een Amerikaanse vlag afgebeeld waarop ze sterren zijn afgebeeld. Die doorgestreepte sterren staan voor de staten die zich in de film hebben afgescheiden van de VS.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer
08:15De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help
06:00Advent dag 6 | Leef mee met de kandidaten van Vals Spel op Videoland
22:05Dit zijn de afvallers van de vierde aflevering van The Masked Singer 2025