TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Met Beginners en 20th Century Women liet regisseur Mike Mills al zien dat hij als geen ander charmante films over complexe familierelaties kan maken.
Met C’mon C’mon is hij daar opnieuw knap in geslaagd. De film gaat over radiojournalist Johnny (Joaquin Phoenix). Hij reist door de Verenigde Staten om kinderen te interviewen over hun beeld van de wereld en de toekomst. Als hij tijdje op zijn negenjarige neefje Jesse (Woody Norman) moet passen, neemt hij hem mee op een werkreis.
Tijdens die trip langs onder meer Detroit, New York en New Orleans bouwen ze een unieke band op. Mills levert met dit in stijlvol zwart-wit gefilmde drama een hartverwarmende ode aan de nieuwe generatie die de toekomst moet vormgeven.
Door de overtuigende chemie tussen Joaquin Phoenix en Woody Norman en de (echte) interviews met kinderen heeft de film een bijzondere authenticiteit.
Wat extra knap is aan de acteerprestatie van de destijds elfjarige Norman, is dat er niks van zijn Britse accent te horen is. Hij weet het Amerikaanse accent perfect na te doen.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen zondag 15 februari
23:04Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette