TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Avery (Zoë Bell) is een doorgewinterde fotojournalist. Ze zorgt ervoor dat ze altijd afstand bewaart tot het onderwerp dat ze fotografeert.
En niet alleen lichamelijk. Avery sluit zich emotioneel af voor wat ze ziet. Dat is ook wel noodzakelijk. Ze heeft in haar loopbaan al erge dingen gezien.
Als ze in Camino met een groep missionarissen te Colombiaanse jungle intrekt, is wegkijken geen optie meer. Avery ziet leider Guillermo (Nacho Vigalondo) verschrikkelijke dingen doen.
Doordat ze besluit dat niet te pikken, is ze haar leven niet meer zeker. Ze moet vechten om levend de jungle uit te komen, maar ook om ervoor te zorgen dat haar foto's gepubliceerd worden; dat de wereld ziet wat zij heeft gezien.
Zoë Bell draait al heel wat jaartjes mee in de filmindustrie, maar als actrice heeft ze nog niet heel veel ervaring. Bell werkte voornamelijk als stuntvrouw. Zo was de Nieuw-Zeelandse in de serie Xena: Warrior princess de stunt double van hoofdrolspeelster Lucy Lawless. In de Kill Bill-films van Quentin Tarantino was ze de stand-in van Uma Thurman.
Een van haar eerste rollen als actrice speelde ze ook in een Tarantino-film: Death Proof. Uiteraard deed ze haar eigen stunts. Ook in Camino had ze geen stuntvrouw nodig.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji