TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Zij spelen Tes, Dawn en Kara; drie jonge vrouwen die als serveerster in Las Vegas werken. Dat levert nauwelijks genoeg op om de huur te betalen. De dames kunnen dus wel een extra zakcentje gebruiken.
Vandaar dat ze in Catch .44 ingaan op een aanbod van gangsterbaas Mel (Bruce Willis). Als ze voor hem een in een afgelegen wegrestaurant een lading drugs onderscheppen, zijn ze in één klap van hun geldproblemen af.
Een simpele klus, dus dat is makkelijk verdienen. Of toch niet?
Nee dus: het loopt grondig mis. Zo belanden de dames in een bizar avontuur met een psychotische moordenaar, een vrachtwagenchauffeur en een wel heel enthousiaste kok.
Catch .44 doet qua verhaal en vertelstijl af en toe denken aan Quentin Tarantino's (cult)klassieker Pulp Fiction. Dat Bruce Willis in allebei de films speelt, helpt daarbij ook wel mee.
Ook geinig: als Tes, Dawn en Kara voor het eerst samen in de auto stappen, wil Tes muziek uit de eighties luisteren. Het bandje dat ze in de taperecorder stopt is The Return of Bruno, het debuutalbum van Bruce Willis uit 1987.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:46Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park