TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De voortekenen waren zo goed voor Cats. Een megasuccesvolle musical van levende legende Andrew Lloyd Webber, met een Oscarwinnende regisseur en een cast om je vingers bij af te likken. Dat moet toch haast wel een topfilm opleveren?
Nou niet dus. Al toen de eerste trailer verscheen ging het mis.
Mensen hadden bijna alleen maar aandacht voor de rare, half geanimeerde, kattenpakjes die de acteurs droegen. En terecht: het is een bizar gezicht.
Toen Cats uiteindelijk in de bioscopen verscheen, werd het niet bepaald beter. In tegendeel zelfs.
Critici sabelden de film en masse neer. Het acteerwerk vonden ze ondermaats, de verhaallijn te dun voor een film van twee uur.
Dat grote sterren als Idris Elba, Judi Dench, Jennifer Hudson, James Corden en zelfs Taylor Swift de zingende katten spelen mocht niet baten. Het blijven zingende katten.
In april 2020 publiceerde website The Daily Beast een artikel over het productieproces van Cats. Daarin kwamen mensen die de special effects voor de film hadden gemaakt aan het woord.
Volgens hen hadden ze na het verschijnen van de trailer maar vier maanden de tijd om de hele film af te maken. En dat terwijl ze zes maanden aan die tweeënhalve minuut durende trailer hadden gewerkt.
Ook vertelden ze dat hun relatie met regisseur Tom Hooper tijdens het productieproces niet al te best was. Een week na de release van de film werd bekend dat Hooper Cats na de vele slechte recensies opnieuw had gemonteerd.
Dat mocht niet baten. De film flopte genadeloos en staat nu bekend als een van de slechtste films ooit gemaakt.
Tunnelvisie met Thomas: 'Is dit een klassieke aanwijzing naar Nathan?'
12:30The Tribute terugkijken? Coming on Strong speelt Twilight Zone
12:24Video: Viktor Verhulst gaat trouwen met vriendin Sarah Puttemans
11:00Finale van Wie is de Mol? 2025 is live bij te wonen
10:12Deze RTL4-programma's zijn voortaan meerdere keren per week op tv te zien