TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Voor veel pubers is het normale leven al ingewikkeld genoeg. Anna (Mandy Moore) heeft het net nog even lastiger: haar vader is de president van Amerika. Daarom heeft ze constant bewakers om zich heen. Een normale jeugd kan ze wel vergeten.
Anna heeft zich dat zes jaar lang braaf laten welgevallen, maar nu ze achttien is, is ze het toch grondig zat. Een tripje naar Praag is de druppel.
In de Tsjechische hoofdstad wil ze graag naar een concert. Ze spreekt met haar vader af dat er 'maar' twee bodyguards met haar meegaan.
Als hij die belofte breekt, is Anna het helemaal zat. Met een beetje hulp van de knappe Britse toerist Ben (Matthew Goode) ontsnapt ze aan haar bewakers.
Anna maakt goed gebruik van haar nieuwe vrijheid: ze gaat in Chasing Liberty samen met Ben Europa ontdekken. Maar is hij wel wie hij beweert te zijn?
Mandy Moore brak aan het begin van de jaren 0 door als zangeres. Een paar jaar later maakte het tienersterretje de overstap naar het witte doek.
Chasing Liberty is losjes gebaseerd op Roman Holiday, de film die van Audrey Hepburn een wereldster maakte. Dat gebeurde bij Moore niet.
Niet dat ze het slecht doet: Mandy Moore maakt nog steeds muziek en ze acteert ook nog steeds. Ze is alleen geen wereldster geworden zoals Hepburn.
Partnerbijdrage
Khalid Kasem keert waarschijnlijk niet terug op televisie: 'Met andere dingen bezig'
12:52Opnames Videoland-serie 'Tonnano' (Mocro Maffia) van start
12:33'Johan Derksen heeft gelijk als hij maandag in Vandaag Inside zegt dat dit belachelijk is'
12:10Zo gaat het nieuwe programma Hoogkamer & Hazes Tot Uw Dienst eruit zien
12:06Jack van Gelder keert Hélène Hendriks rug toe en grapt: 'Niet mee te werken'