TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Chocolat verhuizen Vianne Rocher (Juliette Binoche) en haar dochter in de jaren 50 naar een klein Frans dorpje. De conservatieve inwoners spreken er schande van. Een ongehuwde moeder, dat kan toch niet.
Als ze haar bonbons proeven, piepen de dorpelingen wel anders. Vianne weet in Chocolat voor iedere persoon precies de juiste smaak te vinden. Haar chocolaatjes zijn zo goddelijk lekker dat iedereen zijn zorgen even vergeet.
Behalve dan de strenge burgemeester (Alfred Molina). Hij blijft stug volhouden dat Viannes komst slecht nieuws is voor het dorp.
En dan is daar ineens de mysterieuze Roux (Johnny Depp). Hij laat zich maar wat graag verleiden door Viannes bonbons. Én door Vianne zelf.
De Franse actrice Juliette Binoche leefde zich helemaal in in haar personage Vianne. Ze ging in de leer bij een beroemde chocolatier in Parijs. Daar leerde ze de kunst van het bonbons maken.
Dat ging haar goed af: een deel van haar creaties haalden zelfs de film. In de festivalscène in Chocolat zie je de originele Binoche-bonbons.
Sam van Royen raakt 'tikkeltje gefrustreerd' als mensen hem een nepo-baby noemen
08:54WNL op Zondag met zomerstop: wanneer is de talkshow weer terug op tv?
08:39De Staatsloterij Show van Hélène krijgt tweede seizoen: vanaf deze datum te zien
07:58De TV van gisteren: Tim Hofman geprezen voor Over Mijn Lijk en kritiek op Eén Tegen 100 zwelt aan
06:47Vanavond op TV: Goliath, Flikken Gent, Bad Times at the El Royale