TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Chocolat verhuizen Vianne Rocher (Juliette Binoche) en haar dochter in de jaren 50 naar een klein Frans dorpje. De conservatieve inwoners spreken er schande van. Een ongehuwde moeder, dat kan toch niet.
Als ze haar bonbons proeven, piepen de dorpelingen wel anders. Vianne weet in Chocolat voor iedere persoon precies de juiste smaak te vinden. Haar chocolaatjes zijn zo goddelijk lekker dat iedereen zijn zorgen even vergeet.
Behalve dan de strenge burgemeester (Alfred Molina). Hij blijft stug volhouden dat Viannes komst slecht nieuws is voor het dorp.
En dan is daar ineens de mysterieuze Roux (Johnny Depp). Hij laat zich maar wat graag verleiden door Viannes bonbons. Én door Vianne zelf.
De Franse actrice Juliette Binoche leefde zich helemaal in in haar personage Vianne. Ze ging in de leer bij een beroemde chocolatier in Parijs. Daar leerde ze de kunst van het bonbons maken.
Dat ging haar goed af: een deel van haar creaties haalden zelfs de film. In de festivalscène in Chocolat zie je de originele Binoche-bonbons.
Danny de Munk blikt in De Reünie terug op heftige scène uit Ciske de Rat: 'Dat kwam keihard binnen'
11:57Zien: Winston Gerschtanowitz verrast eigen geluidsman met geldprijs van de Postcode Loterij
10:20Nikkie de Jager scoort nieuwe tv-klus: 'Ik heb Carlo Boszhards baan gestolen'
09:59Malou Petter stapt definitief over naar AVROTROS: 'Ongelofelijk blij'
09:38Maxime Meiland eerlijk: mist ze Chateau Meiland nu al?