TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het sprookje Assepoester is al vaak verfilmd, al dan niet met zingende personages.
Een paar jaar voor deze versie was er nog een redelijk traditionele verfilming met de Britse Lily James in de titelrol. Ditmaal is er niet voor een blonde vrouw gekozen: Camila Cabello speelt Assepoester. De zangeres maakt haar acteerdebuut in Cinderella. Dit is een musical, dus haar zangkwaliteiten komen goed van pas.
Cinderella wil in deze moderne variant van het sprookje niets liever dan een eigen jurkenwinkel openen. Die droom lijkt niet realistisch, tot een prins haar uitnodigt voor een bal. Dat is een grote kans, maar ze mag niet van haar stiefmoeder. Gelukkig krijgt ze hulp van goede fee Fab G.
Ook voor de goede fee hebben de makers niet voor een voorspelbare optie gekozen: acteur Billy Porter – inderdaad, een man – speelt de rol.
In Cinderella verandert de fee drie muizen in knechten die de koets moeten trekken. Zij worden gespeeld door de Britse komieken James Corden, Romesh Ranganathan en James Acaster.
De muizen zijn vernoemd naar de acteurs en heten dus: James, Romesh en… John? Dat zit zo: oorspronkelijk zou dat John Mulaney de derde muis spelen, maar dat ging op het laatste moment niet door.
Cinderella zie je op zaterdag 28 december 2024 vanaf 13:45 uur op SBS6.
Veel bekende namen sluiten zich aan bij Videoland-serie Rippers
10:56Volgt Paul de Leeuw Martine van Os op bij We Zijn er Bijna?
10:00Zien we Dennis van der Geest ooit als deelnemer in Het Blok? Dit zegt hij zelf!
09:48Angela Schijf complimenteert Flikken Maastricht-collega Sergio IJssel: 'Wat een hunk'
09:12Praat Peter Hansler zijn mond voorbij over tweede seizoen van realityserie?