TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Mitch, Phil en Ed staan aan de vooravond van hun midlifecrisis.
Mitch (Billy Crystal) verkoopt reclamezendtijd bij een radiostation en heeft volgens zijn vrouw zijn lach verloren. Phil (Daniel Stern) werkt in de supermarkt van zijn schoonvader en valt te pas en te onpas in slaap om aan het gevit van zijn vreselijke echtgenote te ontkomen.
Ed (Bruno Kirby) denkt dat hij ontkomt aan ouder worden als hij maar steeds jongere vrouwen verovert. Alle drie zijn ze dus wel even toe aan wat ontspanning.
Daarom gaan de vrienden in City Slickers twee weken samen weg. Het moet een echte mannenvakantie worden.
Samen met een groepje gaan ze ouderwets koeien drijven van New Mexico naar Colorado. Hun ‘reisleider’ is Curly (Jack Palance), zo’n beetje de laatste overlevende uit de tijd van het Wilde Westen.
Of de vakantie wordt wat ze ervan verwachten is natuurlijk nog maar de vraag.
In City Slickers vertelt Mitch zijn vrienden een aantal jeugdherinneringen. Sommige daarvan zijn echte jeugdherinneringen van Billy Crystal.
Een daarvan is Mitch’ verhaal over zijn ‘beste dag ooit’. Hij praat over de dag dat hij met zijn vader naar een honkbalwedstrijd van de New York Yankees ging.
Tijdens dat verhaal zegt hij: “Ik heb het programmaboekje nog.” Ook dat is echt waar: Crystal heeft het bewuste programmaboekje altijd bewaard.
Het is inmiddels zelfs twee keer gesigneerd door honkballegende Micky Mantle. Een keer op de dag zelf en een keer jaren later, toen Mantle en Crystal te gast waren in dezelfde talkshow.
Dit zijn de deelnemers van Ranking the Stars 2026
14:12Gerard Ekdom en nog heel veel andere BN'ers te zien in het nieuwe seizoen van De Kist
13:45Sander Lantinga gehavend door The Masked Singer: 'Het was tot het bot aan open'
11:54Video: Monique spreekt geëmotioneerd over oorzaak liefdesbreuk Mike en Denise: ‘Teringwijf’
11:39De Rijdende Rechter met John Reid naar SBS6 en dit wordt de presentator