TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Bijna een jaar geleden maakte Gabe (Sylvester Stallone) iets afschuwelijks mee: hij kon het leven van een vriendin niet redden. Ze viel tijdens het bergbeklimmen te pletter.
De angst die hij zag in haar ogen toen ze viel staat nog op zijn netvlies gebrand. Vandaar dat hij is gestopt met klimmen. Bijna een jaar later keert Gabe in Cliffhanger terug naar de plek des onheils om een groepje gestrande alpinisten te redden. Tenminste, zo luidt het verhaal.
De mensen die hij komt helpen zijn helemaal geen gestrande klimmers. Het zijn criminelen die een berggids nodig hebben om ze naar hun verloren buit te leiden.
In de eerste versie van Cliffhanger zat een scène waarin een konijn op nogal bloederige wijze het loodje legt. Het diertje raakte per ongeluk verzeild in een schietpartij tussen de good guys en de schurken.
Bij een testvoorstelling van de film bleek dat het publiek die scène niet leuk vond. En dat is nog zacht uitgedrukt. Sylvester Stallone betaalde de hermontage van de scène uit eigen zak. In de nieuwe versie kwam het konijn er levend vanaf. Kosten voor Stallone: ongeveer een ton.
Terugkijken: Gerard Joling maakt Belgische zangeres met de grond gelijk in De Oranjewinter
09:14GTST-fans overladen Noa Zwan met complimenten: ‘Ik heb zitten huilen’
08:50De TV van gisteren: Kijkers nog altijd vol lof over Klaas in Winter Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: De reünie, The rainmaker, The Taking of Pelham 1 2 3
19:21Monique Hansler reageert op gesprek met Denise: 'Misschien ben ik iets te hard geweest'